Trwa ładowanie...
król życia
23-07-2015 15:37

Premiera zwiastuna "Króla życia" [WIDEO]

Premiera zwiastuna "Króla życia" [WIDEO]Źródło: Albert Zawada
d2m7gzf
d2m7gzf

Czy szczęście może być zaraźliwe? Pewnie, że tak! Edward (Robert Więckiewicz) udowadnia, że życiową radość da się odnaleźć bez medytacji w Indiach i kosztownego poszukiwania siebie na drugim końcu świata. Bohater *"Króla życia" pozostawi widzów z uśmiechem na twarzy już 25 września. Dziś prezentujemy zwiastun nadchodzącej produkcji.*

Życie Edwarda codziennie dostarcza mu nowych powodów do frustracji. Jest wrogo nastawiony do otaczającej go rzeczywistości – złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki i niemający czasu dla starego ojca. Uwięziony w swoim biurowym boksie stał się zgorzkniały i sfrustrowany.

Dopiero niespodziewany wypadek odmienia jego życie o 180 stopni. Edward przekonuje się, że szczęście nie musi wiązać się z opasłym portfelem, obcobrzmiącym stanowiskiem i podróżami do najdalszych zakątków świata. Aby zostać królem życia wystarczy czerpać radość z każdego dnia. Nowa filozofia życia sprawia, że bohater zaczyna roztaczać wokół siebie pozytywną aurę i zaraża optymizmem.

d2m7gzf

"Król życia" to film, po którym każdy widz opuści kino z uśmiechem na twarzy, a dobry nastrój będzie towarzyszyć mu jeszcze długo po seansie. Filmy takie jak ten, zarażające szczęściem i podnoszące poziom endorfin, określa się mianem "feel-good movies".

Za scenariusz odpowiedzialny jest warszawski prawnik, Fadi Chakkour, zupełny debiutant w świecie filmu. To właśnie jego inteligentna i zabawna historia przekonała wybitnego operatora Jerzego Zielińskiego („Plac Waszyngtona”, „Baby są jakieś inne”) do podjęcia się reżyserskiego wyzwania.

fot. Albert Zawada / Agora / NEXT FILM

d2m7gzf

W zupełnie odmiennej roli niż do tej pory zobaczymy również Roberta Więckiewicza, który w „Królu życia” zarażać będzie pozytywnym nastawieniem do życia. Na ekranie towarzyszyć będą mu Magdalena Popławska, Bartłomiej Topa, Krzysztof Czeczot, Piotr Głowacki oraz Jerzy Trela i Jan Peszek. Widzowie będą mieli też okazję pierwszy raz zobaczyć na dużym ekranie, w roli córki Edwarda, Annę Niedźwiecką, wschodzącą dziecięcą gwiazdę kina.

Za zdjęcia odpowiada Jan Holoubek, autor obrazów do takich filmów jak „Supermarket” i „Świadek koronny”.

Film wejdzie na ekrany kin 25 września.

d2m7gzf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m7gzf