Trwa ładowanie...

Program TV na nadzielę - "Iron Man 2", "Saga "Zmierzch": Przed Świtem. Część 2" i "Obcy kontra Predator" [4-11-2018]

Dziś w TV druga część przygód Tony'ego Starka "Iron Man 2", "Saga "Zmierzch": Przed Świtem. Część 2" oraz "Obcy kontra Predator". Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w niedzielę 4 listopada.

Program TV na nadzielę - "Iron Man 2", "Saga "Zmierzch": Przed Świtem. Część 2" i "Obcy kontra Predator" [4-11-2018]Źródło: SPL/East News
d1g6r45
d1g6r45

"Na żywo" – program TV na niedzielę 4.11.2018

Młody księgowy Gene Watson (Johnny Depp) przyjeżdża wraz z córeczką Lynn (Courtney Chase) do Los Angeles. Na dworcu zatrzymuje go para podająca się za policjantów. Pod pretekstem wyjaśnienia pewnej sprawy zaciągają Gene'a Lynn do swojego samochodu. Okazuje się, że tajemniczy pan Smith zlecił księgowemu zadanie – ma w ciągu kolejnych 90 minut zabić gubernator Kalifornii, Eleanor Grant. Jeśli tego nie zrobi… jego córka zginie.
"Na żywo" – 20:00, TVN 7

"Iron Man 2" – program TV na niedzielę 4.11.2018

Pół roku po wydarzeniach z pierwszej części, kiedy to Tony Stark (Robert Downey Jr.) ujawnił światu, że jest Iron Manem – milioner stał się bohaterem i obrońcą międzynarodowego pokoju. Jednak nie wszyscy patrzą przychylnie na działalność Starka. Justin Hammer (Sam Rockwell) oraz Ivan Vanko (Mickey Rourke) chcą za wszelką cenę zniszczyć mężczyznę… Na ekranie pnownie zobaczymy Gwyneth Paltrow i Dona Cheadle.
"Iron Man 2" – 20:10, Polsat

"Iron Man 2" – zwiastun filmu

"Dekalog 4" – program TV na niedzielę 4.11.2018

Czwarte przykazanie dekalogu głosi: "Czcij ojca swego i matkę swoją". Młoda studentka Anka (Adrianna Biedrzyńska) znajduje przypadkiem list napisany przed laty przez jej umierającą matkę. Z treści listu wynika, że jej ojciec (Janusz Gajos) nie jest jej biologicznym ojcem. Anka zarzuca ojcu kłamstw, a nowa sytuacja sprawia, że w młodej dziewczynie i dojrzałym mężczyźnie ujawniają się ukrywane przez lata tęsknoty i tłumione pragnienia.
"Dekalog 4" – 22:30, TVP 1

"Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2" – program TV na niedzielę 4.11.2018

"Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2" to ostatnia część ekranizacji serii książek Stephenie Meyer. Po narodzinach córki Renesmee (Mackenzie Foy) Bella (Kirsten Stewart) i Edward (Robert Pattison) tworzą szczęśliwą rodzinę. Niestety, sielankę burzy drobne nieporozumienie. Kuzynka Edwarda – Irinia Denali (Maggie Grace) błędnie interpretuje rolę małej córeczki, uważając że mała zagraża panowaniu królewskiej rodziny wampirów. Bella i Edward będą musieli zewrzeć szeregi z wampirami z najodleglejszych zakątków świata i stoczyć nieuchronną walkę w obronie Renesmee.
"Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2" – 20:10, TVN 7

"Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2" – zwiastun filmu

"Obcy kontra Predator" – program TV na niedzielę 4.11.2018

Ekspedycja archeologiczna prowadzona przez miliardera Charlesa Weylanda (Lance Henriksen) bada ukrytą pod lodem Antarktydy starożytną świątynię. Okazuje się, że mieszkają w niej okrutni mieszkańcy, a badacze trafiają w sam środek starcia dwóch najgroźniejszych ras w kosmosie – Obcych i Predatorów.
"Obcy kontra Predator" – 22:50, Polsat

"Obcy kontra Predator" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d1g6r45
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g6r45