Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę 9 grudnia 2018 – "Spectre", "Szybcy i wściekli 6" i "Wyszłam za mąż, zaraz wracam"

Dziś w TV kolejna część przygód Jamesa Bonda "Spectre", komedia romantyczna "Wyszłam za mąż, zaraz wracam" oraz szósta część serii filmów "Szybcy i wściekli". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w niedzielę 9 grudnia 2018.

Program TV na niedzielę 9 grudnia 2018 – "Spectre", "Szybcy i wściekli 6" i "Wyszłam za mąż, zaraz wracam"Źródło: Materiały prasowe
d2v8tub
d2v8tub

"Szybcy i wściekli 6" – program TV na niedzielę, 9 grudnia 2018

Kolejna część serii filmów "Szybcy i wściekli" ponownie skupia się wokół ekipy Dominica Toretto (Vin Diesel)
. Dominic wraz ze swoją "rodziną" wiodą luksusowe życie poza granicami USA. Kiedy agent Hobs (Dwayne Johnson)
składa mężczyźnie propozycję powrotu do domu, Dominic zaczyna nabierać nadziei, że jego przymusowa emigracja nie będzie trwała wieczne. Jak wiadomo, nic jednak nie jest za darmo…
"Szybcy i wściekli 6" – 20:00, TVN 7

"Szybcy i wściekli 6" – zwiastun filmu

"Spectre" – program TV na niedzielę, 9 grudnia 2018

James Bod (Daniel Craig) otrzymuje tajemniczą wiadomość dotyczącą swojej przeszłości. To sprawia, że mężczyzna wyrusza w samotną misję do Mexico City i Rzymu. Tymczasem w Londynie nowy szef Centrum Bezpieczeństwa Narodowego zaczyna kwestionować działania Bonda i zasadność istnienia kierowanego przez M zespołu MI6. Bond będzie zmuszony poprosić Moneypenny (Naomie Harris) i Q (Ben Whishaw) o pomoc w odszukaniu Madeleine Swann (Lea Seydoux) – córki dawnego wroga, która może być kluczem do rozwikłania zagadki SPECTRE.
"Spectre" – 20:05, TVP 1

"Spectre" – zwiastun filmu

"Wyszłam za mąż, zaraz wracam" – program TV na niedzielę, 9 grudnia 2018

Isabelle (Diane Kruger) ma wszystko, czego zapragnie. Jednak kiedy ukochany mężczyzna oświadcza jej się, kobieta wpada w panikę. Jak się okazuje, w jej rodzinie panuje klątwa – pierwsze małżeństwa zawsze kończą się szybkim rozwodem. Dziewczyna postanawia oszukać przeznaczenie i poślubić przypadkowego mężczyznę… Los jednak potrafi zaskakiwać – przypadkowy wybranek Isabelle nie jest aż taki przypadkowy, a ich wspólna podróż na koniec świata wszystko odmieni.
"Wyszłam za mąż, zaraz wracam" – 21:15, TVP 1

"Wyszłam za mąż, zaraz wracam" – zwiastun filmu

"Ekspozja" – program TV na niedzielę, 9 grudnia 2018

Boston. Tajemniczy zamachowiec podkłada w różnych częściach miasta ładunki wybuchowe, a mieszkańców coraz bardziej ogarnia panika. Grupa policjantów należących do brygady antyterrorystycznej bezskutecznie szuka szaleńca. Tymczasem Irlandczyk Jimmy Dove (Jeff Bridges) – funkcjonariusz oddziału saperów, przechodzi na zasłużoną emeryturę. Następnego dnia podczas pełnienia obowiązków ginie jego kolega, a Jimmy zaczyna nabierać podejrzeć, że bomba była przeznaczona dla niego. Okazuje się, że podejrzanym sprawcą wybuchów jest jego dawny nauczyciel i terrorysta IRA.

"Eksplozja" – 22:45, TVN 7

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d2v8tub
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v8tub