Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę: "Obecność", "Anatomia zła", "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" [12-08-2018]

Dziś w TV "Anatomia zła", zaskakujący film twórcy "Kariery Nikosia Dyzmy" oraz jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat - "Obecność". W Telewizji WP pojawi się kolejny odcinek serialu dokumentalnego "Dzieci, które zabijają". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 12 sierpnia.

Share
Program TV na niedzielę: "Obecność", "Anatomia zła", "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" [12-08-2018]
Źródło: Materiały prasowe
dl3dgom

"Anatomia zła"

– Fabuła "Anatomii zła" i główne postaci to historia oryginalna, wymyślona do filmu, niemniej jednak wiele wydarzeń może kojarzyć się z autentycznymi wypadkami, takimi jak zabójstwo generała Marka Papały czy Nangar Khel w Afganistanie, gdzie polskich żołnierzy oskarżono o zbrodnie wojenne – opowiadał reżyser i autor scenariusza Jacek Bromski. W swoim kolejnym filmie twórca komedii "Kariera Nikosia Dyzmy" czy "U pana Boga za miedzą" postawił na trzymający w napięciu thriller osadzony tu i teraz, we współczesnej Polsce.

Obejrzyj: Jacek Bromski o filmie "Anatomia zła"

"Dzieci, które zabijają"

Dokument opowiadający o dzieciach, które dopuszczają się aktów morderstwa. Przez relacje naocznych świadków, badania psychologiczne i rekonstrukcje wydarzeń przedstawione zostaną motywy angażowania się dzieci w przerażające, czasami wręcz niewiarygodne czyny przestępcze.

dl3dgom

"Dzieci, które zabijają" – oglądaj w Telewizji WP o 23:00

"Obecność"

Filmów o nawiedzonych domach jest całe mnóstwo, ale ze świecą szukać tak dobrej produkcji jak oparta na faktach "Obecność" z 2013 r. Jeden z najbardziej przerażających filmów ostatnich lat opowiada historię rodziny Perron. Tajemnicza i złowieszcza zjawa terroryzuje ich dom na odludnej farmie. Ostatnią deską ratunku jest dla nich słynna para badaczy zjawisk paranormalnych - Lorraine i Ed Warrenowie, działający z ramienia Kościoła katolickiego.

"Obecność" – oglądaj na TVN o 22:15

Tytułowy Mortdecai (Johnny Depp) to ekscentryczny osobnik związany z nielegalnym obrotem dziełami sztuki. Współpracuje on jednak z brytyjskimi służbami, więc te przymykają oko na jego występki. Pewnego dnia zostanie poproszony o pomoc w wyśledzeniu zaginionego obrazu Goyi, co jak się okaże, będzie kwestią bezpieczeństwa narodowego.

dl3dgom

"Bezwstydny Mortdecai" – oglądaj w Polsacie o 23:05

"Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki"

Widzowie musieli czekać na ten film aż 19 długich lat. Czy było warto? Zdecydowanie tak. Jest rok 1957. Dr Indiana Jones wiedzie spokojne życie, wykładając na uniwersytecie. Nieoczekiwanie zostaje zwolniony z powodu licznych rewizji FBI i wkrótce rusza tropem zaginionych kryształowych czaszek. Legenda głosi, że zostały one wykonane przez kosmitów lub wysoko rozwiniętą cywilizację Majów. Nowa podróż prowadzi Jonesa m.in. do Meksyku i dżungli w Peru. Towarzyszą mu dawna ukochana, domniemany syn oraz profesor Oxley. Poszukiwaczom depczą po piętach agenci KGB, którym przewodzi demoniczna Irina Spalko.

"Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" – oglądaj na Paramount Channel HD o 20:00

dl3dgom

Podziel się opinią

Share
dl3dgom
dl3dgom