Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę: "Ziarno prawdy", "Ucho prezesa", "Blue Velvet" [24-06-2018]

Dziś w TV głośny kryminał "Ziarno prawdy", świetna komedia "Pieniądze to nie wszystko", a w Telewizji WP pojawi się kolejny odcinek "Ucha prezesa". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 24 czerwca.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Nie chcesz oglądać meczu? Oto kilka propozycji na wieczór
Nie chcesz oglądać meczu? Oto kilka propozycji na wieczórŹródło: Youtube.com
d5ly7d5

"Ziarno prawdy"

Obraz Borysa Lankosza oparty na prozie Zygmunta Miłoszewskiego. Film opowiada historię śledztwa prowadzone w sprawie bestialskiego mordu na młodej kobiecie. Okoliczności zajścia bada nieustępliwy Teodor Szacki. Wszystkie ślady wskazują, że zabójstwo może mieć coś wspólnego z dawnymi wierzeniami na temat rytualnych ubojów dokonywanych przez ludność żydowską na chrześcijańskich dzieciach. Mroczne i pełne tajemnic kino, które dosłownie wgniata w fotel.
"Ziarno prawdy" – oglądaj na TVP Kultura o 20:30

Ziarno prawdy Materiały prasowe
Ziarno prawdyŹródło: Materiały prasowe

"Ucho prezesa"

d5ly7d5

24 czerwca, tradycyjnie wcześniej niż na Youtube, w Telewizji WP pojawi się najnowszy odcinek "Ucha prezesa" zatytułowany "Dobry Donald". Gdy dzwoni amerykański prezydent, na Nowogrodzkiej wszyscy stają na baczność! Co z tego, że nie wie, gdzie jest Polska, a bardziej od obronności interesuje go kot Prezesa.

"Ucho prezesa" – oglądaj w Telewizji WP o 20:00

"Pieniądze to nie wszystko"

Pamiętna komedia Juliusza Machulskiego z Markiem Kondratem w roli głównej. "Pieniądze to nie wszystko" to historia odnoszącego sukcesy przedsiębiorcy branży spożywczej - Tomasza Adamczyka, który myśli o wycofaniu się z interesu. W wyniku pewnych zdarzeń bohater trafia do wsi, gdzie jego flagowy produkt – tanie wino "Platon" – cieszy się ogromną popularnością. Zderzenie dwóch światów sprawia, że bohater całkowicie zmienia priorytety i postanawia rozkręcić nowy biznes, który postawi na nogi społeczność byłego PGR-u.

d5ly7d5

"Pieniądze to nie wszystko" – oglądaj w TVN o 20:00

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Łowca czarownic"

W przerwach między kręceniem kolejnych części "Szybkich i wściekłych" Vin Diesel wcielił się w nieustraszonego Kauldera, który musi powstrzymać niezwykle potężną królową wiedźm. Aby mu się to udało, nie obejdzie się bez zawarcia nietypowego sojuszu z pewną kobietą parającą się czarną magią.

d5ly7d5

"Łowca czarownic" – oglądaj na TVN Fabuła o 21:00

Obejrzyj zwiastun filmu "Łowca czarownic":

"Blue Velvet"
Filmy Davida Lyncha zazwyczaj wymagają od widza dużego zaangażowania. Tak też jest w przypadku "Blue Velvet", który nie oddziałuje tylko na umysł odbiorcy, ale także na jego zmysły. Niezwykle klimatyczna i pełna namiętności historia, zaczyna się dosyć nietypowo, bo od znalezienia odciętego ucha…

d5ly7d5

"Blue Velvet" – oglądaj na AMC o 23:10


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d5ly7d5

Podziel się opinią

Share
d5ly7d5
d5ly7d5