Trwa ładowanie...

Program TV na piątek: "Dom zły", "Szklana pułapka", "Zanim odejdą wody" [4-05-2018]

Dziś w TV "Dom zły" - jeden z najmocniejszych polskich filmów ostatnich lat, kultowa "Szklana pułapka" i komedia "Zanim odejdą wody". W Telewizji WP pojawi się komediodramat "Prowincjuszka". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 4 maja.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na piątek: "Dom zły", "Szklana pułapka", "Zanim odejdą wody" [4-05-2018]Źródło: Materiały prasowe
d1fgqzw

"Dom zły"

Świetnie przyjęty przez widzów i krytyków (nagrody w Gdyni, Warszawie, pozytywne recenzje w zagranicznych pismach i na festiwalach w Tokio czy Nowym Jorku) film Wojciecha Smarzowskiego, który po raz kolejny ukazał ciemną stronę człowieczeństwa w brutalnej historii o ludzkich rządzach i zatraceniu. "Dom zły" to mroczna opowieść jednego wieczoru, który dla Edwarda Środonia (Arkadiusz Jakubik) okaże się być wyjątkowo brzemienny w skutkach. Główny bohater dociera do małej wioski, w której ma zacząć pracę jako zootechnik. Trafia on przypadkiem do domu pewnego małżeństwa, gdzie to alkoholowej libacji dochodzi do przerażającej tragedii. Mocne dialogi, świetne aktorstwo i bardzo dobry scenariusz – wszystko to buduje niepowtarzalny klimat filmu, który na długo zostaje w pamięci widza.

Obejrzyj zwiastun filmu "Dom zły":

"Prowincjuszka"

Nastoletnia Luli mieszka w małym miasteczku z nadużywającymi alkoholu rodzicami. Dziewczyna postanawia od nich uciec i wyruszyć w stronę Las Vegas. W kieszeni ma pistolet i trochę pieniędzy, podróżuje autostopem. Po drodze spotyka starszych od siebie wykolejeńców - Eddiego i Glendę, którzy są jej przewodnikami po świecie przestępstw i narkotyków.

d1fgqzw

"Szklana pułapka"

"Szklana pułapka" to przełomowe i znakomicie zrealizowane kino akcji. Absolutny klasyk tego gatunku. Bruce Willis 30 lat temu zaprezentował jedną z najlepszych swoich kreacji i na długo ugruntował wzór bohatera tego gatunku. To dzięki całej serii ‘Szklanej pułapki’ widzowie już wiedzą, że gdyby pasażerem Titanica był Bruce Willis, ten statek nigdy w życiu by nie zatonął.

Obejrzyj zwiastun filmu "Zanim odejdą wody":

"Zanim odejdą wody"

Przezabawna komedia z udziałem Roberta Downeya Jr. ("Iron Man", "Sherlock Holmes") i gwiazdy "Kac Vegas" Zacha Galifianakisa. Peter Highman (Robert Downey Jr.) i jego żona spodziewają się pierwszego dziecka. Poród ma się planowo odbyć za pięć dni. Peter chce być blisko ukochanej w tym ważnym dniu, jednak jego plany ulegają drastycznej zmianie, gdy na drodze pojawia się Ethan (Zach Galifianakis), początkujący aktor. Nowo poznany mężczyzna nakłania przyszłego ojca do bogatej w kuriozalne przygody wyprawy autostopem.

d1fgqzw

"Shrek Forever"

Ostatnia pełnometrażowa przygoda Shreka, Fiony, Osła i reszty ferajny z Zasiedmiogórogrodu. W "Shrek Forever" tytułowy bohater z walczącego ze smokami i ratującego księżniczki bohatera zmienił się w pantoflarza znudzonego rutyną. Aby dodać swojemu życiu szczypty emocji, Shrek nieświadomie doprowadza do sytuacji, która przenosi go do alternatywnej wersji jego świata Takiej, w której ogry są celem polowań, a on nigdy nie poznał Fiony. Czy Shrekowi uda się odwrócić zaklęcie i odzyskać ukochaną?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1fgqzw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fgqzw