Trwa ładowanie...

Program TV na piątek - „Saga Zmierzch: Zaćmienie”, „Drogówka” Wojciecha Smarzowskiego, „Disco Polo” i „Koszmar córki” [7-09-2018]

Dziś w TV ukochany film nastolatków "Saga Zmierzch: Zaćmienie", kontrowersyjna "Drogówka" Wojciecha Smarzowskiego oraz komedia "Disco Polo" Macieja Bochniaka. W telewizji WP: „Koszmar córki” – kanadyjski thriller. Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w piątek 7 września.

Program TV na piątek - „Saga Zmierzch: Zaćmienie”, „Drogówka” Wojciecha Smarzowskiego, „Disco Polo” i „Koszmar córki” [7-09-2018]Źródło: Materiały prasowe
d3xo8b4
d3xo8b4

„Madagaskar” - program TV na piątek 7.09.2018

"Madagaskar" to animowany hit twórców "Shreka" i "Shreka 2". Film opowiada o paczce zgranych przyjaciół: lwie Alexie (który jest gwiazdą ZOO na Manhatannie), zebrze – Marty'm, hipopotamie - Glorii i żyrafie – Melmanie. Pewnego dnia Marty po spotkaniu z uciekającymi z ZOO pingwinami również postanawia wydostać się z ogrodu i trafić do legendarnej "dziczy". Na skutek splotu przeróżnych wydarzeń, zwierzęta jako rozbitkowie trafiają na egzotyczną wyspę. Tam poznają społeczność lemurów pod wodzą zakręconego króla Juliana. "Madagaskar" to przezabawna animacja dla całej rodziny ze świetnym polskim dubbingiem.
„Madagaskar” – 20:00, TVN 7

Zwiastun filmu "Madagaskar"

„Koszmar córki” - program TV na piątek 7.09.2018

Po śmierci ojca Ariel (Emily Osment)
dowiaduje się, że jej mama – Dana (Victoria Pratt)
podczas grupy wsparcia poznaje Adama (Paul Johansson)
. Kiedy stan zdrowia Dany zaczyna się pogarszać – Ariel zaczyna mieć wątpliwości co do intencji nowego partnera matki… "Koszmar córki" to trzymający w napięciu kanadyjski thriller z 2014 roku.
„Koszmar córki” – 20:00, Telewizja WP

"Koszmar córki" zwiastun filmu

„Disco Polo” - program TV na piątek 7.09.2018

"Disco Polo" to przezabawna komedia osadzona w latach 90. Tomek (Dawid Ogrodnik) i Rudy (Piotr Głowacki) – chłopaki z prowincji, napędzani pasją i marzeniami postanawiają rozpocząć karierę disco polo. Chociaż zaczynają od koncertów w remizach i wiejskich dyskotekach to wkrótce wdzierają się na muzyczne salony. Ich muzyczne plany trafiają do wytwórni Alfa, której króluje jedyny prawdziwy Polak – Daniel Polak (Tomasz Kot). Niestety każdy sukces ma swoją cenę – i chociaż pieniądze powinny dawać wolność, to z amerykańskiego snu można się szybko i brutalnie przebudzić… "Disco Polo" to film w reżyserii Macieja Bochniaka. Na ekranie zobaczymy również Joannę Kulig, Aleksandrę Hamkało i Mariusza Drężka.
„Disco Polo” – 20:10, TVN

Zwiastun filmu "Disco Polo"

„Saga Zmierzch: Zaćmienie” - program TV na piątek 7.09.2018

Kontynuacja dwóch pierwszych części sagi "Zmierzch" i "Księżyc w nowiu" to ukochany film milionów nastolatków na całym świecie. "Zaćmienie" opowiada o najtrudniejszym wyborze głównej Belli (Kristen Stewart) – decyzji o pozostaniu wampirzycą. Niestety do lasów wokół Forks powraca również żądna zemsty wampirzyca Victoria i rodzina Cullenów będzie musiała zapewnić Belli ochronę do czasu przemiany dziewczyny. Niestety wszystko wymyka się spod kontroli, a Bella po raz kolejny nabierze wątpliwości – czy wybrać życie, czy śmierć…
„Saga Zmierzch: Zaćmienie” – 20:10, Polsat

Zwiastun filmu „Saga Zmierzch: Zaćmienie”

„Zwycięzca” - program TV na piątek 7.09.2018

"Zwycięzca" to film biograficzny – zapis kariery Jesse'go Owensa (Stephan James), jednego z najlepszych lekkoatletów na świecie. Owens w 1936 roku wystąpił na Olimpiadzie w Berlinie. Chociaż Olimpiada w założeniu Hitlera miała być nazistowską manifestacją wyższości białej rasy, to bieg Owensa zmienił wszystko. Chłopak zdobywając cztery złote medale udowodnił, że propagandowe plany nigdy nie zabiją sportowej rywalizacji.
„Zwycięzca” – 22:55, TVP 1

„Drogówka” - program TV na piątek 7.09.2018

"Drogówka" to kontrowersyjny film w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. To historia siedmiu policjantów, których łączy przyjaźń i wspólne interesy. Wszystko się zmienia gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Król (Bartek Topa), a próbując oczyścić się z zarzutów odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy. Na ekranie zobaczymy również Arkadiusza Jakubika, Julię Kijowską, Marcina Dorocińskiego i Eryka Lubosa.
„Drogówka” – 00:10, TVP 2

Zwiastun filmu "Drogówka"

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d3xo8b4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xo8b4