Trwa ładowanie...

Program TV na piątek: "Sala samobójców", „Hobbit: Pustkowie Smauga” i „Hotel Transylwania”

W piątkowy wieczór czeka nas spotkanie oko w oko ze smokiem w drugiej części „Hobbita” oraz podróż do „Hotelu Transylwania”. Przekonamy się również, co czyha w tajemniczej "Sali samobójców". Jakie jeszcze filmy warto obejrzeć przed weekendem?

Share
Program TV na piątek: "Sala samobójców", „Hobbit: Pustkowie Smauga” i „Hotel Transylwania”
Źródło: Materiały prasowe
d3ty6h9

„Sala samobójców”

Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety i imprezy. Pewnego dnia jeden pocałunek zmienia całe jego życie. "Ona" zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna, przebiegła. Wprowadza go do "Sali samobójców", miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu najcenniejsze. "Sala samobójców" okazała się hitem 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie zdobyła aż osiem statuetek, w tym Nagrodę internautów Wirtualnej Polski. Film Jana Komasy został również doceniony przez krytyków, którzy w recenzjach chwalili młodego reżysera za realistyczne oddanie problemów pokolenia młodych Polaków oraz pierwszorzędną stronę wizualną.

„Sala samobójców” - TVP HD 00:05

„Hobbit: Pustkowie Smauga”

Hobbit Bilbo Baggins,czarodziej Gandalf i trzynastu Krasnoludów pod wodzą Thorina Dębowej Tarczy kontynuują wyprawę, której celem jest odzyskanie Ereboru - Królestwa Krasnoludów. W czasie podróży spotkają niedźwiedzia-wojownika Beorna, gigantyczne pająki z Mrocznej Puszczy, Leśne Elfy dowodzone przez Legolasa, Taurielę i Króla Thranduila oraz tajemniczego łucznika zwanego Bardem, który przemyca ich do Miasta Na Jeziorze. Kiedy wreszcie ujrzą Samotną Górę staną twarzą w twarz z największym niebezpieczeństwem - Smokiem Smaugiem.

„Hobbit: Pustkowie Smauga” - TVN 20:00

„<a href="https://film.wp.pl/hotel-transylwania-6029531718440065c">Hotel Transylwania</a>”

W Hotelu Transylvania potwory mogą odpocząć z daleka od ciekawskich ludzkich oczu. Gospodarzami są hrabia Dracula oraz jego 118-letnia córka Mavis, zachowująca się dokładnie tak, jak inne nastolatki. Kiedy Mavis łamie świętą zasadę potworów polegającą na unikaniu kontaktów z ludźmi, wprowadza tym samym w ruch łańcuch wydarzeń, które zagrażają hotelowi i egzystencji jego na pierwszy rzut oka upiornych mieszkańców.

„Hotel Transylwania” - Polsat Film 19:10

„<a href="https://film.wp.pl/13-dzielnica-6029551386718849c">13 dzielnica</a> – Ultimatum”

Paryż, rok 2015. „D13”- 13. dzielnica, jest odseparowana od miasta i rozbita na getta. Niepodzielnie rządzą w nich etniczne gangi, brutalnie kontrolujące życie dzielnicy, pobierające haracze i uwikłane w przemysł narkotykowy. Jedynymi sprawiedliwymi są Leito, samotny bojownik, oraz Damien, kapitan policji, którzy razem walczą o respektowanie prawa. Zdesperowane władze i tajne służby decydują się na "ostateczne rozwiązanie" problemu. Gliniarz i mistrz sztuk walki stają przed wyzwaniem uratowania 13. dzielnicy przed zagładą.

„13 dzielnica – ultimatum” - TVP 2 00:15

„Blade II: Wieczny łowca”

Wprost ze stron komiksów firmy Marvel Comics nadchodzi kontynuacja hitowego filmu "Blade" z roku 1998. Blade (Wesley Snipes), hybryda człowieka i wampira chce zemścić się za to, kim jest, oraz pragnie uratować ludzkość przed skąpanym we krwi armageddonem. Blade musi sprzymierzyć się z grupą potężnych wampirów, aby wspólnie pokonać wroga, którego celem jest eksterminacja obu ras.

„Blade II: Wieczny łowca” - TVN 23:20

d3ty6h9

Podziel się opinią

Share
d3ty6h9
d3ty6h9