Trwa ładowanie...
d4de6pu

Program TV na piątek: „Zjawa”, „Nienawistna ósemka” i „Minionki rozrabiają” [24-02-2017]

W piątkowy wieczór w telewizji obejrzymy kinowy hit „Zjawa” z Leonardo DiCaprio i Tomem Hardym w rolach głównych, „Nienawistną ósemkę”, czyli najnowszy film Quentina Tarantino, pierwszy odcinek serialu „Most nad Sundem” na antenie Telewizji WP oraz familijny przebój „Minionki rozrabiają”. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 24 lutego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samuel L. Jackson w filmie "Nienawistna ósemka"
Samuel L. Jackson w filmie "Nienawistna ósemka" (Materiały prasowe)
d4de6pu

„Zjawa”

„Zjawa” to nagrodzony trzema Oscarami, w tym dla Leonardo DiCaprio jako najlepszego aktora pierwszoplanowego, film o niezwykłej woli przetrwania na Dzikim Zachodzie. Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami zabiera widza w podróż przez mękę głównego bohatera, który kierowany żądzą zemsty pokonuje największe trudności, aby dotrzeć do mordercy swego syna.

„Zjawa” - Canal+ 20:00

Most nad Sundem

d4de6pu

Historia “Mostu nad Sundem” koncentruje się na pracy szwedzkich i duńskich detektywów, którzy prowadzą swoje śledztwa na dwóch przeciwległych brzegach cieśniny Sund. Tytułowy most jest łącznikiem między duńską stolicą, Kopenhagą a szwedzkim Malmo. Historia pierwszego sezonu rozpoczyna się w momencie, gdy na samym środku granicznego mostu policja odnajduje ludzkie zwłoki przecięte w pół. Dwójka detektywów: Saga Norén (w tej roli rewelacyjna Sofia Helin) z Malmo i Martin Rohde (Kim Bodnia) z Kopehnagi muszą w tej sytuacji połączyć siły, by rozwikłać zagadkę nietypowego zabójstwa.

„Most nad Sundem” - Telewizja WP 23:05

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

„Nienawistna ósemka”

d4de6pu

Główna oś fabuły sprowadza się do tego, że dwaj łowcy głów, czarnoskóry Major Marquis Warren (Samuel L. Jackson) i John Ruth (Kurt Russell) z przestępczynią Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh), próbują przedostać się przez zaśnieżone pustkowie Wyoming do miasta Red Rock. Podczas podróży z powodu zamieci śnieżnej muszą zboczyć ze szlaku. Znajdują schronienie w zajeździe na górskiej przełęczy, gdzie spotykają kilku typów spod ciemnej gwiazdy. Jak łatwo się domyślić, znając logikę poprzednich filmów Tarantino, nie ma co liczyć na to, że panowie spotkają się przy okrągłym stole i załatwią stare sprawy bez rozlewu krwi.

„Nienawistna ósemka” - Canal+ 22:30

„Minionki rozrabiają”

d4de6pu

Minionki to sympatyczne żółte stworki, które cechuje zamiłowanie do strojenia żartów i duża zaradnością. Po raz pierwszy widzieliśmy je w animacji "Jak ukraść księżyc" z 2010 roku gdzie pełniły funkcję wykwalifikowanej siły roboczej pewnego złoczyńcy imieniem Gru. Tym razem sympatyczne Minionki, niczym pamiętne Pingwiny z Madagaskaru, doczekały się filmu, w którym to one są bohaterami pierwszoplanowymi.

„Minionki rozrabiają” - TVN 20:00

„Rekrut”

Wciągający thriller z Colinem Farrellem i Alem Pacino w rolach głównych. James Clayton (Colin Farrell) to jeden z najbardziej obiecujących absolwentów wyższych uczelni w całych Stanach Zjednoczonych, który zostaje zauważony przez Waltera Burke'a (Al Pacino), agenta CIA. Burke chce go zwerbować do pracy w Agencji. James nie sprawia wrażenia typowego agenta, jednak podejmuje wyzwanie i traktuje tę ofertę jako ciekawą odskocznię od dotychczasowego, normalnego życia. Zanim jednak otrzyma swoją odznakę, James musi przejść wyjątkowo trudne szkolenie.

d4de6pu

„Rekrut” - Polsat Film 21:00

„40-letni prawiczek”

Judd Apatow wraz ze swoimi filmami wprowadził nową jakość komedii wzbijając ją na wyżyny. Świetne aktorstwo, dobre, życiowe historie i ostry dowcip. Swoją prekursorską wędrówkę rozpoczął od fantastycznego "40-letniego prawiczka". Komediowe spojrzenie na nieśmiałego i poczciwego prawiczka w wieku średnim. Bohater kierując się niezbyt trafnymi, ale pełnymi dobrych intencji radami swoich znajomych, rozpoczyna niezapomnianą drogę, mającą doprowadzić go do "tego pierwszego razu".

„40-letni prawiczek” - TV Puls 23:55

d4de6pu

„Zakochany anioł”

Kontynuacja jednego z najcieplejszych polskich filmów w historii. Anioł Giordano (Krzysztof Globisz) wiedzie spokojne życie we współczesnej Polsce, gdzie codziennie spełnia przynajmniej jeden dobry uczynek. Monotonne wypełnianie niebiańskich obowiązków przerywa niespodziewane odebranie anielskiej mocy, które ma sprawić, by Giordano poznał na własnej skórze moc ludzkich uczuć. W nowej sytuacji Giordano z przerażeniem odkrywa swą męską tożsamość, co może się dla niego skończyć załamaniem nerwowym. Na ekranie Globiszowi partneruje piękna i utalentowana Anna Radwan. W pozostałych rolach wystąli m.in. Janusz Gajos i Bartłomiej Świderski.

„Zakochany anioł” - TVP HD 23:50

„Matrix Reaktywacja”

d4de6pu

Druga część jednego z najważniejszych filmów science fiction w historii. W rolach głównych ponownie Keanu Reeves (Neo), Laurence Fishburne (Morpheus) oraz Carrie-Anne Moss (Trinity). „Matrix Reaktywacja” kontynuuje wątek Neo, który walczy o wyzwolenie ludzkości kontrolowanej przez wszechpotężne maszyny. Wraz z grupą innych wyzwoleńców bohater trafia do legendarnego miasta Zion, gdzie przygotowuje się do dalszej walki z systemem reprezentowanym przez niezwykle groźnego Agenta Smitha, który tym razem pojawia się w udoskonalonej wersji 2.0.

„Matrix Reaktywacja” - TVN Fabuła 23:05

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d4de6pu

Podziel się opinią

Share
d4de6pu
d4de6pu