Trwa ładowanie...
program tv

Program TV na sobotę: "Matka Teresa od kotów", "Kwiat pustyni", "Karate Kid" [16-06-2018]

Dziś w TV wstrząsający polski dramat "Matka Teresa od kotów" oparty na faktach, w którym dwóch braci zabija własną matkę. Poza tym nowa wersja hitu "Karate Kid", a w Telewizji WP pojawi się horror "Krwawa Godzilla". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 16 czerwca.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na sobotę: "Matka Teresa od kotów", "Kwiat pustyni", "Karate Kid" [16-06-2018]
Źródło: Filmpolski.pl
d42rwfs

"Matka Teresa od kotów"

Paweł Sala, bezkompromisowy dokumentalista i skandalizujący dramaturg, w swoim debiucie fabularnym opowiada wstrząsającą historię o dwóch chłopcach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Jego przejmująca opowieść oparta jest na prawdziwych wydarzeniach sprzed kilkunastu lat. Zbrodni dokonali dwaj bracia (12 i 22 lat). Film przedstawia okres 12 miesięcy przed ich aresztowaniem, zwłaszcza kilka ostatnich dni i czas śledztwa aż do zatrzymania przez policję.

"Matka Teresa od kotów" – oglądaj w Kino Polska o 21:50

"Krwawa Godzilla"

Australijski horror z 2016 r. Grupa mężczyzn podejmuje wędrówkę po australijskim buszu. W niecodziennych warunkach dwaj bracia odkrywają dawne sekrety i rodzinne kłamstwa. Wkrótce członkowie wyprawy giną, a przyczyną być może jest złowroga australijska legenda.

d42rwfs

"Krwawa Godzilla" – oglądaj w Telewizji WP o 22:00

Obejrzyj zwiastun filmu "Karate Kid":

"Kwiat pustyni"

Oparta na bestsellerowej powieści o tym samym tytule autentyczna historia Waris Dirie – somalijskiej modelki, której udało się odmienić swój tragiczny los. Bohaterka w wieku kilku lat stała się ofiarą rytualnej kastracji. Gdy jako dziecko miała być wydana za mąż za dojrzałego mężczyznę, uciekła z rodzinnej wioski, a następnie przy pomocy krewnych dostała się do Londynu. Przypadek sprawił, że kilka lat później została dostrzeżona przez fotografa, który zaproponował jej karierę modelki. Oferta ta była dla kobiety szansą na lepsze życie, ale też ogromnym wyzwaniem. "Kwiat pustyni" to film o modzie, pokonywaniu własnych słabości i wewnętrznych granic. To również opowieść o cierpieniu i niekończącej się nadziei. W główną rolę wcieliła się Liya Kebede.

"Kwiat pustyni" – oglądaj w TVP Kultura o 20:00

"Karate Kid"

Nowa wersja hitu z 1984 roku przedstawia historię czarnoskórego chłopca (Jaden Smith, syn Willa Smitha), który przeprowadza się wraz z matką do Chin. Kiedy nowi koledzy okazują bohaterowi wrogość, pomocną dłoń wyciąga do niego doświadczony mistrz sztuk walki (Jackie Chan). Chłopak i jego nowy opiekun rozpoczynają intensywny trening, dzięki któremu młody bohater zyskuje wiarę we własne siły.

d42rwfs

"Karate Kid" – oglądaj w Polsacie o 20:10

Obejrzyj zwiastun filmu "Noe: Wybrany przez Boga":

"Noe: Wybrany przez Boga"
Ekranizacja biblijnej opowieści o mężczyźnie budującym wielką łódź dla swojej rodziny i wszystkich gatunków zwierząt. Produkcja pochłonęła 125 mln dol. i można w niej zobaczyć takie gwiazdy jak Russell Crowe, Anthony Hopkins czy Emma Watson. Co ciekawe, "Noe: Wybrany przez Boga" wzbudził protest cenzorów z Kataru, Bahrajnu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, którzy zakazali pokazywania filmu w lokalnych kinach. Powód: treść obrazu jest sprzeczna z naukami islamu. W szczególności, chodzi o to, iż islam zabrania personifikacji postaci proroka, jakim jest tytułowy Noe.

"Noe: Wybrany przez Boga" – oglądaj na Paramount Channel HD o 22:15

d42rwfs
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d42rwfs

Podziel się opinią

Share
d42rwfs
d42rwfs