Trwa ładowanie...
d1a5sl8

''Prometeusz 2'': Zdjęcia sequelu rozpoczną się w lutym

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Prometeusz 2'': Zdjęcia sequelu rozpoczną się w lutym
d1a5sl8

Podczas wywiadów udzielonych w ten weekend na Festiwalu Filmowym w Toronto, Ridley Scott potwierdził doniesienia, że jego następnym filmem będzie sequel "Prometeusza".

Reżyser potwierdził, że przedprodukcja filmu już się rozpoczęła. Pomimo wcześniejszych doniesień o tym, że zdjęcia mają mieć miejsce w Sydney, Scott powiedział, że rzeczywista lokalizacja planu nie jest jeszcze pewna.

Michael Green pracuje obecnie nad scenariuszem, który według doniesień ma opowiadać historię Elizabeth Shaw (Noomi Rapace) i androida Davida (Michael Fassbender) podczas ich podróży do domu. Zapytany o szczegóły fabuły, Scott odpowiedział:

d1a5sl8

- Chcę wrócić do miejsca, z którego pochodzimy [...] do inżynierów - mówi Ridley Scott. - Jeżeli oni są prekursorami i twórcami życia w miejscach, w których biologia mogła funkcjonować, to kto to wszystko stworzył? Kto jest wielkim stwórcą? Czy to wszystko stało się przez przypadek?

Najnowszy film Ridleya Scotta, "Marsjanin", wchodzi do kin 2 października. Jeżeli zdjęcia do drugiej części "Prometeusza" faktycznie rozpoczną się w lutym przyszłego roku, jest prawdopodobne, że premiera filmu odbędzie się latem 2017 roku.

d1a5sl8

Podziel się opinią

Share
d1a5sl8
d1a5sl8