Trwa ładowanie...
d2qf64m

Przeciwnik "Kapitana Phillipsa" dołączył do "Blade Runner 2"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przeciwnik "Kapitana Phillipsa" dołączył do "Blade Runner 2"
d2qf64m

Znany z filmu "Kapitan Phillips" Barkhad Abdi wystąpi w kontynuacji "Łowcy androidów". Tym samym naturszczyk z Somalii, który za rolę u boku Toma Hanksa otrzymał nominacje do Złotych Globów, Oscara i nagrody BAFTA oraz 65 tysięcy dolarów gaży, zagra w jednaj z najbardziej wyczekiwanych produkcji ostatnich 30 lat. Wygląda na to, że o pracującym na co dzień w sklepie brata aktorze-amatorze będzie jeszcze głośno!

Akcja "Blade Runner 2" ma rozgrywać się kilkadziesiąt lat po historii z kultowego już dzieła science fiction.

Harrison Ford powróci do roli Ricka Deckarda. Dołączy do niego Ryan Gosling. Poza Fordem fani nie powinni jednak spodziewać się nikogo z oryginalnej obsady, w której znaleźli się Rutger Hauer, Sean Young czy Daryl Hannah. Udział potwierdzili natomiast Robin Wright, Dave Bautista, Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Carla Juri i Mackenzie Davis. Teraz dołączył do nich urodzony w Somalii Barkhad Abdi.

d2qf64m

Za kamerą staje Denis Villeneuve, który zaprosił do współpracy operatora Rogera Deakinsa (razem zrealizowali "Sciario"). Ridley Scott, twórca "Łowcy androidów", zostawił dla siebie rolę producenta wykonawczego. Scenariusz napisali Hampton Fancher, współtwórca obrazu z 1982 roku i Michael Green.

Zdjęcia mają ruszyć w lipcu 2016. Premiera wyznaczona została na 6 października 2017 roku. Projekt powstaje dla wytwórni Warner Bros.

"Kapitan Phillips" z 2013 roku przedstawia historię uprowadzenia Richarda Philipsa, który dowodził transportowcem MV Maersk Alabama. Kapitan oddał się w ręce somalijskich piratów w zamian za gwarancję bezpieczeństwa dla załogi.

d2qf64m

Podziel się opinią

Share
d2qf64m
d2qf64m