Trwa ładowanie...
d3fe896

Przygodowy film dla całej rodziny. "Mia i biały lew" wkrótce w kinach

Niezwykła przyjaźń na końcu świata. Prezentujemy galerię zdjęć z filmu "Mia i biały lew”. W polskiej wersji językowej – głosu użyczy Martyna Wojciechowska. Nowa familijna produkcja twórców "Mikrokosmos” i "Makrokosmos w kinach od 1 lutego 2019 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przygodowy film dla całej rodziny. "Mia i biały lew" wkrótce w kinach
(Materiały prasowe)
d3fe896

"Mia i biały lew” to wzruszająca, tętniąca akcją i przepięknie nakręcona w samym sercu dzikiej Afryki, opowieść o wielkiej przyjaźni dziewczynki i niezwykłego białego lwa. Produkcją filmu zajął się Jacques Perrin, odpowiedzialny m.in. za powstanie tak przełomowych dzieł, jak "Mikrokosmos” i "Makrokosmos”. Jednym ze scenarzystów jest autor hitu "Jak wytresować smoka” wytwórni DreamWorks.
Cudowną oprawę muzyczną skomponował Armand Amar, twórca ścieżki dźwiękowej do trzech części hitowej serii "Bella i Sebastian”. Jeżeli kochacie wielką przygodę, głębokie wzruszenia i niepowtarzalne piękno dzikiej przyrody – nie możecie ominąć tego wyjątkowego filmu.

Materiały prasowe

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi.

Materiały prasowe

Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić. Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem opuszcza rodzinną farmę i wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak oto zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.

d3fe896

Podziel się opinią

Share

d3fe896

d3fe896