Trwa ładowanie...
d32l3dl

Rachel Leigh Cook i Paz De La Huerta w hollywoodzkim "Śnie nocy letniej"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rachel Leigh Cook i Paz De La Huerta w hollywoodzkim "Śnie nocy letniej"
d32l3dl

Rachel Leigh Cook, Paz De La Huerta, Hamish Linklater, Lily Rabe i Finn Whitrock zagrają we współczesnej adaptacji komedii Williama Szekspira "Sen nocy letniej".

Wczoraj świat obchodził 400. rocznicę śmierci słynnego angielskiego barda i z tej okazji został ogłoszony nowy projekt - kinowa wersja uroczej komedii. Jej akcja rozgrywać się będzie w obecnym Hollywood, gdzie fantazja i realność spotykają się codziennie.

Komedia "Sen nocy letniej" była wielokrotnie przenoszona na duży ekran. Do najpopularniejszych filmów należy adaptacja z 1999 roku, w której w rolach głównych pojawili się Kevin Kline, Michelle Pfeiffer, Rupert Everett, Stanley Tucci, Calista Flockhart i Christian Bale.

W nowej wersji oprócz Rachel Leigh Cook, Paz De La Huerta, Hamisha Linklatera, Lily Rabe i Finna Whitrocka w obsadzie pojawią się Avan Jogia, Fran Kranz, Charity Wakefield i Ted Levine. Za scenariusz odpowiada Casey Wilder Mott, który również stanie za kamerą. Muzykę napiszą Mia Doi Todd i Saul Williams, których będzie również można zobaczyć na dużym ekranie.

d32l3dl

Podziel się opinią

Share

d32l3dl

d32l3dl