Trwa ładowanie...
d3v7jrl

Raj na ziemi

Najnowsze informacje
2.9
(31 głosów)
Oceń:
d3v7jrl

„Raj na ziemi” (ang. Wanderlust) to amerykańska komedia w reżyserii Davida Waina. Scenariusz napisali David Wain i Ken Marino. Produkcją zajęli się: Judd Apatow, Ken Marino, Paul Rudd oraz David Wain. Muzykę do filmu skomponował Craig Wedren.

Komedia przedstawia historię małżonków znudzonych życiem w Nowym Jorku. Żądni nowych wrażeń bohaterowie postanawiają zamieszkać w hipisowskiej komunie. Film skupia się na idei funkcjonującej współcześnie komuny. Opowiada o ludziach, którzy usiłują stawić czoła ludzkiej naturze, ale ostatecznie im się to nie udaje.

George (Paul Rudd) i Linda (Jennifer Aniston) to mieszkańcy Manhattanu. Pewnego dnia George zostaje zwolniony z pracy, a projekt filmu dokumentalnego Lindy odrzucony. Szybko okazuje się, że małżeństwo nie jest już w stanie utrzymać drogiego mini-loftu w West Village i stają przed jedyną możliwą opcją: muszą spakować się, wyruszyć na południe i zamieszkać w Atlancie z bratem George’a, Rickiem.

Podczas podróży do Atlanty, George i Linda trafiają do Elysium, idylicznej komuny zaludnionej przez wyjątkowo kolorowe postaci. Po spędzeniu pełnej przygód nocy wśród członków komuny, George i Linda decydują się spróbować nowego życia i zaczynają zastanawiać się nad tym, jak tak naprawdę powinni spędzić resztę życia.

W filmie wystąpili także Paul Rudd jako George, Malin Akerman – Eva, Kathryn Hahn – Karen, Lauren Ambrose – Almond, Alan Alda – Carvin, Joe Lo Truglio - Wayne Dunbar, Kerri Kenney – Kathy.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v7jrl
d3v7jrl
d3v7jrl