Trwa ładowanie...

Rekordowa sprzedaż biletów na film o Jacksonie

W Internecie widać rekordowe zainteresowanie filmem "Michael Jackson's This Is It". Dokument przedstawiający przygotowania króla popu do trasy koncertowej bije rekordy popularności na całym świecie. Mimo dużego zainteresowania, biletów wystarczy dla wszystkich.
Share
Rekordowa sprzedaż biletów na film o Jacksonie
Źródło: UIP/ fot. "Wróg u bram"
d2np24l

Sony ogłosiło, że po 24h, od kiedy bilety są dostępne - sprzedaż osiągnęła rekordowy poziom. Uspokajamy jednak - biletów na pewno dla chętnych nie zabraknie.

Działające w Ameryce Północnej serwisy wyliczyły, że aż 80% wszystkich transakcji biletowych w Sieci dotyczyło "This Is It". W Wielkiej Brytanii dokument ustanowił nowy rekord - w ciągu pierwszej doby sprzedano ponad 30 tysięcy biletów, znacznie więcej biletów niż na "Harrego Pottera" czy "Władcę pierścieni", a zainteresowanie wciąż nie słabnie.

Mimo, że zainteresowanie filmem jest ogromne, nie zabraknie biletów dla fanów piosenkarza. Ci, którzy nie załapią się na seanse podczas pierwszych dni wyświetlania filmu w kinach, mogą zarezerwować bilety w dniach kolejnych.

Premiera 'This Is It', granego równolegle na całym świecie, tylko przez 2 tygodnie, już 28.10.2009. Dystrybutorem filmu w Polsce jest firma UIP.

d2np24l

Podziel się opinią

Share
d2np24l
d2np24l