Trwa ładowanie...

Relacja na żywo z gali Oscarów - zapraszamy

Relacja na żywo z gali Oscarów - zapraszamyŹródło: http://www.oscar.com/
d2dp3cg
d2dp3cg

Doroczne „igrzyska filmowe w Los Angeles” ruszają już niebawem. Także tym razem, szósty rok z rzędu to doniosłe i wyczekiwane wydarzenie możecie śledzić na bieżąco dzięki naszej .

W noc przyznania nagród, z 26 na 27 lutego 2012 roku redakcja Serwisu Filmowego, specjalnie dla Was, przeprowadzi relację na żywo z całej ceremonii. Możecie spodziewać się sporej dawki najświeższych informacji, w miarę możliwości okraszonej znośną dozą redakcyjnego humoru. Na bieżąco uzupełniana lista nagrodzonych i komentarze „na żywo” pozwolą cieszyć się ceremonią widzom, którzy nie będą mogli oglądać jej przed telewizorami.

Czytelnicy serwisu filmowego już teraz mogą spróbować swoich sił w przewidywaniu tegorocznych laureatów najbardziej prestiżowej nagrody filmowej świata. Na stronie ** przygotowaliśmy dla Was pełną listę nominowanych, na której możecie wybrać swoich faworytów w dziewięciu najważniejszych kategoriach: Najlepszy Film, Najlepszy Aktor, Najlepsza Aktorka, Najlepszy Aktor w roli drugoplanowej, Najlepsza Aktorka w roli drugoplanowej, Najlepszy Reżyser, Najlepszy Scenariusz Oryginalny, Najlepszy Scenariusz Adaptowany oraz Najlepszy Film Animowany.

Spragnionych rywalizacji czytelników uspokajamy – na Oscarowej stronie będzie można sprawdzić jak typowali inni i już po rozdaniu napawać się satysfakcją z trafniejszego od nich obstawiania.

Na naszej stronie Oscarowej znajdziecie też na bieżąco aktualizowane informacje z tygodnia poprzedzającego rozdanie, a po samej ceremonii galerie zdjęciowe – laureatów oraz przeróżnych osobliwości, zabawnych incydentów i innych zdjęć, które wywołają na Waszych twarzach szeroki uśmiech.

d2dp3cg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dp3cg