Trwa ładowanie...

Rob Lowe za kierownicą "Monster Trucks"

Share
Rob Lowe za kierownicą "Monster Trucks"
d42xc51

Rob Lowe dołączył do obsady filmu "Monster Trucks".

Inspiracją dla twórców obrazu są tytułowe monster trucks, czyli popularne zabawki firmy Hasbro w formie plastikowych samochodów o wysokim zawieszeniu i dużych kołach. Projekt ma być hybrydą animacji CGI i filmu aktorskiego.

Wciąż nie ujawniono szczegółów dotyczących fabuły. Nie wiadomo też, kogo zagra Rob Lowe. Wcześniej udział w produkcji potwierdzili Danny Glover, Jane Levy, Amy Ryan, Lucas Till, Holt McCallany, Thomas Lennon i Barry Pepper.

d42xc51

Budżet filmu szacowany jest na imponującą sumę 100 milionów dolarów. Za kamerą stanie Chris Wedge ("Epoka lodowcowa"). Autorami scenariusza są Jonathan Aibel i Glenn Berger ("Kung Fu Panda"). Przedstawiciele studia Paramount zapowiadają, że "Monster Trucks" będzie niczym połączenie "Transformers" z "Goonies". Premierę obrazu zapowiedziano na 29 maja 2015 roku.

Roba Lowe'a mogliśmy ostatnio podziwiać w obrazie "Wielki Liberace", za rolę w którym otrzymał nominację do Złotego Globa. 1 sierpnia do kin w Polsce wejdzie natomiast komedia "Sekstaśma" z amerykańskim aktorem w obsadzie.

d42xc51

Podziel się opinią

Share
d42xc51
d42xc51