Trwa ładowanie...
d45zycm

Roberto Orci za kamerą nowego "Star Treka"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roberto Orci za kamerą nowego "Star Treka"
d45zycm

Scenarzysta Roberto Orci negocjuje warunki objęcia stanowiska reżysera superprodukcji "Star Trek 3".

Do niedawna głównym kandydatem do zastąpienia J.J. Abramsa (reżysera dwóch pierwszych części, zajętego obecnie pracą nad "Star Wars: Episode VII") był Joe Cornish ("Atak na dzielnicę"). Najnowsze doniesienia wskazują jednak, iż za kamerą długo oczekiwanego filmu stanie debiutant Roberto Orci, który jest również jednym ze scenarzystów obrazu. Kandydaturę Orciego popiera sam J.J. Abrams, który będzie producentem "Star Trek 3".

Premiera kontynuacji filmu "W ciemność. Star Trek" planowana jest na 2016 rok, czyli na 50. rocznicę premierowego odcinka serialu "Star Trek".

d45zycm

Zdjęcia do "Star Trek 3" mają rozpocząć się już wkrótce. Projekt powstaje dla wytwórni Paramount. W obsadzie ponownie mają znaleźć się Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana i Simon Pegg.

Roberto Orci, wspólnie z Alexem Kurtzmanem, jest autorem scenariusza zarówno do filmu "Star Trek" (2009), jak i "W ciemność. Star Trek" (2013). Panowie mają też na koncie m.in. superprodukcje "Niesamowity Spider-Man 2" oraz "Transformers: Zemsta upadłych".

d45zycm

Podziel się opinią

Share

d45zycm

d45zycm