Trwa ładowanie...
d47ec73

"Robin Hood: Początek” wejdzie na ekrany kin 29 listopada. Już teraz zobacz zwiastun!

Leonardo DiCaprio przedstawia zupełnie nowe spojrzenie na postać jednego z najsłynniejszych bohaterów wszech czasów. Robin Hood wyrasta tu na pierwowzór wielu współczesnych superbohaterów.
Share
W roli głównej zobaczymy Tarona Egertona ("Kingsman: Tajne służby”, "Eddie zwany Orłem”, "Legend”)
W roli głównej zobaczymy Tarona Egertona ("Kingsman: Tajne służby”, "Eddie zwany Orłem”, "Legend”) Źródło: Materiały prasowe
d47ec73

Robin Hood to już nie rozbójnik z Sherwood, ale wojownik gotów rzucić wyzwanie potężnej armii i skorumpowanej władzy. "Robin Hood: Początek” wejdzie na ekrany kin 29 listopada.

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina - piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham.

Jego kompanem i nauczycielem staje się dawny wróg Mały John. Już wkrótce w mieście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który obiera bogatym i rozdaje biednym. Szybko okaże się jednak, że okoliczności wymagają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d47ec73

Podziel się opinią

Share
d47ec73
d47ec73