Trwa ładowanie...

Rodzinna Majówka z biletami za 13 zł w Multikinie

Share
Rodzinna Majówka z biletami za 13 zł w Multikinie
Źródło: getty
dup0xpk

Planujesz spędzić majowy weekend w mieście? Multikino przygotowało dla Ciebie specjalną ofertę! W ramach Rodzinnej Majówki w Multikinie, od 30 kwietnia do 3 maja, na Ciebie i Twoich bliskich będą czekały najpopularniejsze animacje 2D w specjalnej cenie 13 zł. Ponadto zapraszamy na filmowe Poranki w sobotę i w niedzielę o 10.30 oraz o 12.00.

Zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu z rodziną podczas tegorocznej Majówki. Od 30 kwietnia do 3 maja najpopularniejsze animacje 2D będzie można zobaczyć kupując bilety za 13 zł. W repertuarze znajdziesz: "Zwierzogród", "Misiek w Nowym Jorku", "Robinson Crusoe" oraz "Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa". Ponadto zapraszamy na filmowe Poranki. W sobotę i w niedzielę o 10.30 na maluchy będzie czekała III częścią przygód małego Bodzia i innych mieszkańców planety Agi Bagi, a o 12.00 "Przygody słoniczki Elli" i "Tree Fu Toma".

Ponadto w repertuarze: „Kung Fu Panda 3” oraz „Księgę dżungli”. Bilety na te filmy można nabyć w ramach akcji "Rodzina do kina".

dup0xpk

Szczegółowy repertuar dostępny jest na *naszej stronie wwwnaszej stronie www*.

dup0xpk

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dup0xpk
dup0xpk