Trwa ładowanie...

"Rodzinne rewolucje": Adam Sandler i Drew Barrymore przedpremierowo na Ladies Night

Share
"Rodzinne rewolucje": Adam Sandler i Drew Barrymore przedpremierowo na Ladies Night
Źródło: mat. promocyjne
d6oeczf

Aby dobrze rozpocząć sezon letni i przygotowania do wakacji, 26 czerwca Cinema City zaprasza na kolejny wieczór z cyklu Ladies Night. Rewelacyjna komedia *"Rodzinne rewolucje" zabierze wszystkie panie do dzikiej Afryki i zainspiruje do zaplanowania nietypowego wyjazdu! Oprócz filmu wydarzeniu towarzyszyć będzie mnóstwo konkursów i wspaniałych atrakcji.*

Gdy słońce nagrzewa skórę i sprawia, że organizm wreszcie nabiera chęci do życia, coraz częściej spędzamy czas na piknikach oraz wspólnych wyjściach z koleżankami. Idealnie w ten klimat wpisze się ostatni już przed wakacjami wieczór Ladies Night w Cinema City.

26 czerwca wszystkie obecne panie będą miały okazję zobaczyć fantastyczną komedię Rodzinne Rewolucje, w której trudny związek damsko-męski okraszony został afrykańskim słońcem oraz pięknymi pejzażami sawanny!

d6oeczf

"Rodzinne Rewolucje" to nowy film twórcy Klik i robisz co chcesz oraz Mocnego Uderzenia, w której splatają się losy samotnego ojca i samotnej matki. On (Adam Sandler) chciałby zmienić swoje życie, gdyż czuje się wypalony zawodowo, a jego dzieci pragną by poświęcał im więcej uwagi. Ona (Drew Barrymore) chce choć na chwilę odpocząć od wielkomiejskiego życia i poświęcić czas swoim pociechom. Spotykają się na wakacyjnej wyprawie do Afryki, jako para znajomych po kompletnie nieudanej randce. Pokaz filmu Rodzinne Rewolucje podczas Ladies Night w Cinema City odbędzie się 26 czerwca czyli na 10 dni przed oficjalną premierą!

Poza seansem, jak co miesiąc, organizatorzy przygotowali także moc atrakcji! W każdym z 17 kin Cinema City organizujących wieczór Ladies Night, na uczestniczki czeka mnóstwo konkursów z nagrodami oraz upominki od partnerów wydarzenia.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu Rodzinne rewolucje oraz specjalnymi atrakcjami dla wszystkich pań już 26 czerwca w 17 kinach sieci Cinema City. Start o godzinie 19:30. Cena biletów to 24 zł.

- Cinema City Częstochowa Jurajska
- Cinema City Częstochowa Wolność
- Cinema City Gliwice
- Cinema City Kraków Bonarka
- Cinema City Bydgoszcz
- Cinema City Zielona Góra
- Cinema City Katowice Silesia
- Cinema City Gdańsk Krewetka
- Cinema City Toruń Czerwona Droga
- Cinema City Poznań Plaza
- Cinema City Lublin
- Cinema City Warszawa Arkadia
- Cinema City Warszawa Mokotów
- Cinema City Łódź Manufaktura
- Cinema City Wałbrzych
- Cinema City Rybnik
- Cinema City Bielsko-Biała

d6oeczf

Podziel się opinią

Share
d6oeczf
d6oeczf