Trwa ładowanie...
d11h2qm
Aktualności

Rozwód przez "Krainę lodu"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozwód przez "Krainę lodu"
d11h2qm

Pewna Japonka zażądała rozwodu po tym, jak mąż przyznał, że nie podoba mu się animacja "Kraina lodu".

29-latkę tak bardzo zachwyciła produkcja Disneya, iż kilka razy wybrała się sama do kina. Po kilku namowach, w końcu udało się przekonać męża, by w końcu poszedł z nią na seans. Po filmie 31-latek oznajmił, iż był OK, ale film szczególnie go nie poruszył. Reakcja małżonki lekko go zaskoczyła.
- Skoro nie rozumiesz, czemu ten film jest tak wspaniały, to znaczy, że coś z tobą jako człowiekiem jest nie tak - powiedziała kobieta. - Chcę rozwodu.

Jak podaje serwis "Kikonsha no Hakaba", Japonka podobno rozstała się z mężem po 6 latach i teraz znów mieszka z rodzicami.

d11h2qm

Przypomnijmy, że powieść przedstawiona w "Krainie Lodu" koncentruje się wokół nieustraszonej optymistki Anny (w tej roli Kristen Bell). Kiedy jej królestwo spowija wieczna zima, wyrusza ona z mieszkającym w górach Kristoffem (Jonathan Groff) i jego reniferem Svenem na poszukiwanie siostry, Elsy (Idina Menzel), która jest Królową Śniegu. W trakcie wyprawy dziewczyna spotyka m.in. trolle oraz zabawnego bałwana o imieniu Olaf (Josh Gad). Przychodzi jej również walczyć w obronie królestwa z różnymi magicznymi postaciami.

Bajka zarobiła już 1,22 miliarda dolarów, co czyni zeń 5. najlepiej zarabiający film w historii.

d11h2qm

Podziel się opinią

Share

d11h2qm

d11h2qm