Trwa ładowanie...
Aktualności

Ruszają zdjęcia do zdjęcia do "Discopolo"

Share
Ruszają zdjęcia do zdjęcia do "Discopolo"
Źródło: ONS.pl
d4eprzb

5 sierpnia, rozpoczną się zdjęcia do nowej produkcji filmowej Alvernia Studios, fabuły w reżyserii Macieja Bochniaka zatytułowanej "Discopolo". Film powstanie na podstawie scenariusza napisanego przez reżysera wspólnie z Mateuszem Kościukiewiczem.

"Discopolo" to pierwszy film o kulturowym i socjologicznym fenomenie, który porwał miliony Polaków. Opowiedziana dynamicznie i z iście tarantinowską ironią, historia młodych utalentowanych muzyków z małej miejscowości gdzieś w Polsce, którzy w brawurowy sposób dążąc do spełnienia swoich marzeń, osiągają szczyty list przebojów.

W role muzycznych gwiazd wcielą się najzdolniejsi polscy aktorzy młodego pokolenia: laureatka Orła za rolę w filmie "Sponsoring" - Joanna Kulig, wielokrotnie nagradzany za rolę w "Chce się żyć" Dawid Ogrodnik oraz laureat Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za rolę w filmie "Dziewczyna z szafy" Piotr Głowacki.

Film będzie kolejną produkcją Alvernia Studios - jednej z najnowocześniejszych wytwórni filmowych w Europie. Do ważniejszych realizacji wytwórni należą między innymi: „Bhaag Milkha Bhaag” reż. Rakeysh Omprakash Mehra, „Gorejący Krzew” reż. Agnieszka Holland, „Arbitraż” reż. Nicholas Jarecki czy „Essential Killing”reż. Jerzy Skolimowski.

d4eprzb

Podziel się opinią

Share
d4eprzb
d4eprzb