Trwa ładowanie...

Samuel L. Jackson w wielu projektach Marvela

Samuel L. Jackson w wielu projektach MarvelaŹródło: AFP
d1bb3af
d1bb3af

Filmowe projekty Marvela nabierają rozpędu. Kolejne ekranizacje zarabiają miliony, a szefowie wydawnictwa liczą dolary. Jest tak dobrze, że Samuel L. Jackson zobowiązał się do udziału w 9 ekranizacjach marvelowskich hitów.

Jackson, wcielający się w Nicka Fury'ego, pojawił się już w kilku filmach. Jego postać łączy takie produkcje jak "Iron Man", "The Incredible Hulk" i "X-Men Origins: Wolverine". Fury pojawia się po napisach i mówi o drużynie superbohaterów, którą formuje rząd. Wiadomo już, że Jackson pojawi się w "Iron Man 2" i "The Avengers". A następnie najprawdopodobniej w "Kapitanie Ameryce" i "Thorze". Organizacja S.H.I.E.L.D., której Fury jest szefem, też ma dostać własny film.

Co to oznacza? Fani i dziennikarze spekulują, że Marvel próbuje przenieść swoje komiksowe uniwersum także do filmów. Według tego planu fabuły kolejnych produkcji byłyby ze sobą powiązane, a wydarzenia w jednym filmie wpływałyby na świat przedstawiony w pozostałych. Możliwe też, że bohaterowie jednego filmu występować będą w innych. Wszystkie te domysły kończą się entuzjastycznym przypuszczeniem, że być może już wkrótce będziemy mogli oglądać film, w którym wystąpią Robert Downey Jr. (Iron Man), Edward Norton (Hulk), Samuel L. Jackson (Nick Fury) i Hugh Jackman (X-Men Origins: Wolverine).

Zobacz także:

d1bb3af

**[

LEGENDARNA KUSICIELKA. O KIM MOWA? ]( http://film.wp.pl/mezczyzni-padaja-jej-do-stop-o-kim-mowa-6025282670335105g ) * *[

PIERWSZE PIERSI POLSKI ]( http://film.wp.pl/top-10-najbardziej-obfitych-biustow-polskich-aktorek-6025282550993537g ) * *[

WSTYDLIWE WPADKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/10-filmow-ktorych-sie-wstydza-6025282273682561g ) * *[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d1bb3af
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bb3af