Trwa ładowanie...

"Sędzia": jest nowy zwiastun

"Sędzia": jest nowy zwiastun
d3rtyhi
d3rtyhi

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu "Sędzia" ("The Judge") z Robertem Downeyem Jr i Robertem Duvallem w rolach głównych.

W filmie "Sędzia" Downey wciela się w rolę Hanka Palmera, adwokata z wielkiego miasta, który powraca w rodzinne strony. Na miejscu dowiaduje się, że jego owdowiały ojciec, sędzia (Duvall), jest podejrzany o popełnienie morderstwa. Hank postanawia dotrzeć do prawdy, a w trakcie swoich poszukiwań odnawia relacje z rodziną, z którą stracił kontakt wiele lat wcześniej.

W nowym zwiastunie znalazły się zarówno fragmenty scen z rozprawy sądowej, jak i ujęcia i rozmowy przybliżające relacje w rodzinie Palmerów.

W filmie zobaczymy również znakomitych aktorów drugoplanowych, takich jak: Vincent D’Onofrio (serial Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar), Jeremy Strong (Wróg numer jeden, Lincoln), Dax Shepard (serial Parenthood), Leighton Meester (serial Plotkara), Ken Howard (J. Edgar, Michael Clayton), Emma Tremblay (Elizjum), Balthazar Getty (serial Bracia i siostry), David Krumholtz (To już jest koniec), Sarah Lancaster (serial Chuck), Grace Zabriskie (serial Trzy na jednego) i Denis O’Hare (serial Czysta krew). Za produkcję Sędziego odpowiadają Susan Downey (filmy Sherlock Holmes), David Dobkin i David Gambino (Odważna), a producentami wykonawczymi są Herbert W. Gains, Robert Downey Jr., Jeff Kleeman i Bruce Berman. Scenariusz, oparty na fabule autorstwa Dobkina i Nicka Schenka, napisali Schenk (Gran Torino) i Bill Dubuque.

d3rtyhi

W ekipie filmowej Dobkina znaleźli się m.in.: nagrodzony Oscarem operator Janusz Kamiński (Szeregowiec Ryan, Lincoln), scenograf Mark Ricker (Najlepsze najgorsze wakacje, Służące), montażysta Mark Livolsi (Wielki Mike. The Blind Side) oraz projektantka kostiumów Marlene Stewart (Hansel i Gretel: Łowcy czarownic, Jaja w tropikach). Muzykę do filmu skomponował 12-krotnie nominowany do Oscara Thomas Newman (Ratując pana Banksa).

Światowa premiera obrazu odbyła się na dobiegającym końca festiwalu filmowym w Toronto. Do polskich kin "Sędzia" trafi 17 października.

d3rtyhi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rtyhi