Trwa ładowanie...
dr3zdo2

Seks przez Skype'a? Technologia nas zgubi! Magdalena Popławska o filmie ''Obietnica''!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Seks przez Skype'a? Technologia nas zgubi! Magdalena Popławska o filmie ''Obietnica''!
(Kino Świat)
dr3zdo2

Od tygodnia na ekranach kin można oglądać „Obietnicę” – nowy obraz autorki „Skrzydlatych świń” i producentów obsypanej nagrodami „Idy”. Występująca w filmie Magdalena Popławska dzieli się swoimi przemyśleniami na temat polskich nastolatków, pułapek technologii i seksu uprawianego za pośrednictwem… Skype’a. „Byłam „Obietnicą” poruszona. Chciałbym, żeby ten film wzruszył i na chwilę zatrzymał ludzi” – mówi gwiazda, a my zachęcamy do obejrzenia pełnego wideo-wywiadu z charyzmatyczną zdobywczynią Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.

Wywiad z aktorką prezentujemy poniżej:

O filmie:

dr3zdo2

Generacja online kontra zagubieni rodzice w nowym obrazie Opus Film, producenta trzech oficjalnych polskich kandydatów do Oscara – „Ediego”, „Sztuczek” i „Z odzysku” oraz wielokrotnie nagrodzonej „Idy”, w reżyserii Anny Kazejak – autorki kinowego przeboju „Skrzydlate świnie”. Poruszający, wnikliwy i odważny portret młodego pokolenia. Światowa premiera filmu miała miejsce 13 lutego na festiwalu Berlinale.

Zwiastun filmu:

Lila i Janek, uczniowie wielkomiejskiego liceum, należą do generacji, która komunikuje się głównie przez Skype’a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem…

dr3zdo2

Podziel się opinią

Share

dr3zdo2

dr3zdo2