Trwa ładowanie...
sin city

"Sin City: Damulka warta grzechu": Nowy zwiastun tylko u nas

Share
"Sin City: Damulka warta grzechu": Nowy zwiastun tylko u nas
Źródło: Studio Munka-SFP
d1vdib0

Po blisko dekadzie oczekiwania przebojowe Miasto Grzechu powraca na duże ekrany i ma wszelkie atuty, by przejść do historii jako jedna z najlepszych ekranizacji komiksów wszech czasów! Odliczając dni do premiery *"Sin City: Damulki wartej grzechu" (5 września) jako pierwsi w Polsce prezentujemy nowy, elektryzujący zwiastun Red Band nadchodzącego hitu Roberta Rodrigueza.*

A w nim, klasycznie dla uniwersum – girlsy, gorzała i giwery – czyli wszystko to, za co fani pokochali graficzne perełki Franka Millera. Gwiazdy filmu: Josh Brolin, Bruce Willis, Mickey Rourke, Eva Green, Jessica Alba, Joseph Gordon-Levitt, Rosario Dawson i Lady Gaga zapraszają do Miasta Grzechu, lecz ostrzegają! To miejsce, gdzie albo cały czas masz oczy szeroko otwarte. Albo w ogóle nie wychodzisz z domu…

Kiedy facet w czerni rusza na ratunek dziewczynie Bonda, mając za wsparcie niezniszczalnego zapaśnika, staje się jasne, że ulicami Miasta Grzechu znów popłynie krew! „Sin City: Damulka warta grzechu” to długo wyczekiwana kontynuacja jednej z najlepszych ekranizacji komiksów ostatniej dekady.

Najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, wizjonerski reżyser Robert Rodriguez („Desperado”, „Od zmierzchu do świtu”) zaprasza na kolejne spotkanie z mieszkańcami Miasta Grzechu. Dwight (Josh Brolin, „Prawdziwe męstwo”) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green, zjawiskowa dziewczyna Bonda z „Casino Royale”) – dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką – Marvem (Mickey Rourke, nominowany do Oscara za rolę w „Zapaśniku”).

Nad spektakularnym projektem „Damulki wartej grzechu” czuwał, również jako współreżyser, ojciec komiksowego pierwowzoru Frank Miller, twórca niezapomnianej powieści graficznej „300”, zekranizowanej w 2006 roku przez Zacka Snydera.

d1vdib0

Podziel się opinią

Share
d1vdib0
d1vdib0