Trwa ładowanie...
sklep dla samobójców
07-08-2013 12:09

''Sklep dla samobójców'': Wyjątkowy prezent dla filmowych entuzjastów

''Sklep dla samobójców'': Wyjątkowy prezent dla filmowych entuzjastówŹródło: M2 Films
d3qvo30
d3qvo30
"Sklep dla samobójców" to komedia wyjątkowa. Z okazji zbliżającej się premiery filmu mamy niespodziankę dla naszych użytkowników – w tym tygodniu rozdajemy oryginalne koszulki z filmu.

[AKTUALIZACJI: NASZA ZABAWA DOBIEGŁA KOŃCA! ZE ŚWIEŻO UPIECZONYMI WŁAŚCICIELAMI KOSZULEK SKONTAKTUJEMY SIĘ MAILOWO]

Nietuzinkowa animacja o rodzinnym sklepie z asortymentem dla samobójców połączyła twórców kultowych dialogów, plejadę gwiazd i niekwestionowanych mistrzów w rozśmieszaniu polskiego widza. Teraz w oczekiwaniu na seans, możecie sami odziać się w jedną z najciekawszych produkcji tego roku.

Uwaga! Dzisiaj rozdajemy koszulki promujące wchodzący do polskich kin w najbliższy piątek, 9 sierpnia 2013 roku, film "Sklep dla samobójców". T-shirty trafią do pierwszych ośmiu osób, które najszybciej przyślą nam maila o tytule "Sklep dla samobójców" na adres film@serwis.wp.pl. Czas start!.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO ZABAWY!

"Sklep dla samobójców" to jedyna w swoim rodzaju komedia, która tchnie potężną dawkę optymizmu w otaczającą nas rzeczywistość. Mishima (Michał Wójcik) i jego żona Lukrecja (Joanna Kołaczkowska) prowadzą wyjątkowy sklep - z artykułami dla samobójców. W mieście tak szarym i smutnym, że wszyscy marzą o tym, by jak najszybciej zakończyć swój żywot, sklepik rodziny Tuvache okazuje się być wyjątkowo trafnym przedsięwzięciem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, od wymyślnych trucizn, specjalnie ostrzonych żyletek i samurajskich mieczy po zwykłą konopną linę. W fachowej obsłudze klientów pomagają dzieci właścicieli - Marynia (Magdalena Kumorek) i Wincek (Wojciech Mecwaldowski). Profesjonalna porada i bogactwo asortymentu gwarantują całkowity brak stałych klientów. Interes
kwitnie, aż do dnia narodzin trzeciego potomka, który ku utrapieniu całej rodziny, uśmiecha się. Gorzej! Jego zaraźliwy optymizm sprawia, że ze sklepu coraz częściej wychodzi się widząc jasną stronę życia.

d3qvo30

Nie byłoby sklepu gdyby nie jego wyjątkowi klienci. W polskiej wersji Sklepu dla samobójców usłyszymy Czesława Mozila jak śpiewa i Michała Figurskiego jak radzi sobie z obniżonym poziomem życia. Córkę właścicieli sklepu gra Magdalena Kumorek, główna bohaterka popularnego serialu TVN Przepis na życie, a syna Wojciech Mecwaldowski, jeden z najlepszych aktorów komediowych młodego pokolenia, z niezapomnianymi kreacjami w 39 i pół, Lejdis czy Usta Usta. W rolach klientów sklepu usłyszymy najlepszych z najlepszych polskich kabaretów: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Hrabi, Neo-Nówka, czy Paranienormalni i gwiazdy serialu kabaretowego Spadkobiercy.

Swoich artystycznych talentów dołożył także Władysław Sikora, lider kultowego kabaretu Potem, wcielając się w rolę Pana Calmela oraz pisząc teksty do piosenek. Autorem polskich dialogów jest Bartek Kędzierski, twórca "Włatców Móch" - najpopularniejszej dotąd rodzimej animacji.

Zapraszamy do kin już od 9 sierpnia 2013 roku!

d3qvo30
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qvo30