Trwa ładowanie...
cars 2

Środowe spotkania z ''Autami 2'' - poznajmy pierwsze postaci!

Share
Środowe spotkania z ''Autami 2'' - poznajmy pierwsze postaci!
Źródło: Forum Film
d2jkbwh

Już latem do kin wejdzie kontynuacja animowanego hitu „Auta”. Pojawi się w niej sporo nowych postaci, które jeszcze bardziej podkręcą obroty tej odjechanej komedii szpiegowskiej. Poznajmy auta, które zobaczymy w kinach już w czerwcu i sprawdźmy co słychać u starej ekipy Zygzaka McQueena i Złomka.

W każdą środę, co pięć tygodni, będziemy prezentować kolejnego samochodowego bohatera. Dzisiaj przedstawiamy Zygzaka McQueena!

Zygzak McQueen z numerem 95 wciąż jest ostrym samochodem wyścigowym, ale już nie nowicjuszem. Mieszka teraz w Chłodnicy Górskiej, a jako zwycięzca czterech Złotych Tłoków stał się sławny.

d2jkbwh

Po ostatniej wygranej Zygzak wrócił do domu, żeby zrelaksować się u boku ukochanej Sally, przyjaciela Złomka i reszty znajomych. Jego odpoczynek zostaje jednak przerwany, kiedy Złomek podsuwa mu pomysł wzięcia udziału w Światowym Grand Prix, trzyczęściowym wyścigu pokazowym, odbywającym się na całym świecie.

Po przemalowaniu i zdobyciu nowych, wspaniałych świateł, Zygzak udaje się ze Złomkiem do Japonii, Włoch i Anglii, gdzie przeżywają przygodę życia. Starcie z najszybszymi samochodami na świecie to sprawdzian nie tylko dla jego umiejętności wyścigowych. Zygzak zdaje sobie sprawę, że jego naiwny przyjaciel może nie być najlepszym mechanikiem i nie sprawdzić się w roli ambasadora, który poradzi sobie na nieznanym terytorium.

** [

10 WSTYDLIWYCH PRZYJEMNOŚCI, KTÓRE KOCHAMY ]( http://film.wp.pl/10-wstydliwych-przyjemnosci-6025278032835713g )**

d2jkbwh

** [

TAK WYGLĄDA RODZEŃSTWO WIELKICH GWIAZD ]( http://film.wp.pl/supergwiazdy-i-ich-rodzenstwo-6025277585678977g ) * * [

ONE BYŁY NAJSEKSOWNIEJSZE W LATACH 80. I 90. ]( http://film.wp.pl/kobiety-w-ktorych-sie-kochalismy-w-latach-80-i-90-6025277507613825g ) * *[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://aleseriale.pl/gid,6703,fototemat.html )**

d2jkbwh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jkbwh
d2jkbwh