Trwa ładowanie...
d29ibdc

''Star Trek'': nie żyje Anton Yelchin. Aktor miał 27 lat

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Star Trek'': nie żyje Anton Yelchin. Aktor miał 27 lat
d29ibdc

*Anton Yelchin, znany z serii filmów "Star Trek", nie żyje. Aktor miał zaledwie 27 lat.*

Aktor zginął w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Ciało 27-latka znaleziono przygniecione przez jego własne auto, które z niewyjaśnionych dotąd przyczyn stoczyło się po podjeździe przed jego domem w Los Angeles. Yelchin był umówiony z przyjaciółmi. Kiedy nie pojawił się w umówionym miejscu, zaniepokojeni znajomi pojechali do miejsca jego zamieszkania i dokonali makabrycznego odkrycia.

d29ibdc

Anton Yelchin zasłynął rolą Czekowa w obrazach "Star Trek". Ponadto można go było oglądać w filmach "Terminator - Ocalenie" czy "Postrach nocy".

(fot. Getty Images)

Anton Yelchin urodził się 11 marca 1989 roku w Leningradzie w Rosji. Jego rodzice, para łyżwiarzy figurowych, przenieśli się do Stanów Zjednoczonych, kiedy chłopiec miał sześć miesięcy. Anton próbował pójść w ślady rodziców, ale ostatecznie zdecydował się na karierę filmową. Na ekranie zadebiutował w wieku dziewięciu lat.

Anton Yelchin miał na koncie 65 ról kinowych i telewizyjnych. Ostatnim filmem z jego udziałem jest zbierający bardzo dobre recenzje "Green Room" Jeremy'ego Saulniera. Na premierę czekają jeszcze cztery produkcje z udziałem aktora.

d29ibdc

Podziel się opinią

Share
d29ibdc
d29ibdc