Trwa ładowanie...
amy adams
25-06-2015 04:34

''Story Of Your Life'': Amy Adams ma wsparcie wojskowego

''Story Of Your Life'': Amy Adams ma wsparcie wojskowegoŹródło: mat. dystrybutora
dpd4imi
dpd4imi

Mark O'Brien zagra u boku Amy Adams, Jeremy'ego Rennera i Forresta Whitakera w filmie "Story Of Your Life" Denisa Villeneuve'a.

Obraz będzie adaptacją opowiadania science fiction Teda Chianga. Jego bohaterką jest Louise Banks (w tej roli Amy Adams), językoznawczyni i poliglotka. Kobieta zostaje zatrudniona przez wojsko do kontaktów z kosmitami, którzy właśnie przybyli na Ziemię. Banks ma stwierdzić, czy obcy mają pokojowe zamiary. Kiedy po jakimś czasie bez trudu porozumiewa się z przybyszami, bohaterka zaczyna mieć wizje, które wyglądają jak wspomnienia. Stanowią one klucz do prawdziwego celu odwiedzin kosmitów. Jeremy Renner ma zagrać profesora fizyki, który pomaga Banks komunikować się z obcymi. W obsadzie znalazł się również Forrest Whitaker.

Mark O'Brien wcieli się w porucznika Marksa, wojskowego, który pomoże głównej bohaterce odpowiedzieć na pytanie czy kosmici są nastawieni pokojowo, czy też nie.

Autorem scenariusza jest Eric Heisserer ("Coś"). Za kamerą staje Denis Villeneuve. Projekt powstaje dla wytwórni Paramount Pictures.

O'Brien ostatnio dołączył do obsady serialu "Halt and Catch Fire".

dpd4imi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpd4imi