WP

"Świetne sceny akcji i międzynarodowy charakter". Justin Theroux o filmie "Szpieg, który mnie rzucił"

Aktor znany z serialu "Pozostawieni" wcielił się w rolę Drew, który romansuje z jedną z głównych bohaterek. W wywiadzie opowiedział czym było dla niego zagranie w komedii pełnej zwrotów akcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktor twierdzi, że film nie ustępuje w niczym najlepszym filmom akcji
Aktor twierdzi, że film nie ustępuje w niczym najlepszym filmom akcji (Materiały prasowe)
WP

Audrey jest uroczą, ale raczej zwyczajną dziewczyną. Nie w głowie jej szalone przygody, ryzykowne postępki, spontaniczne porywy. Jej największą ekstrawagancją jest przyjaźń ze zwariowaną i nieprzewidywalną Morgan. Życie obu dziewczyn zostanie wywrócone do góry nogami, gdy okaże się, że były chłopak Audrey jest tajnym superagentem, którego tropem podąża oddział zawodowych zabójców.

Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności Audrey i Morgan będą świadkami strzelaniny, po której zostaną im w mieszkaniu dwa trupy i pen drive z super-tajnymi informacjami, których poszukują wszystkie wywiady świata. Żeby ratować skórę i świat dziewczyny będą musiały z dnia na dzień zmienić tożsamość, zwiać do Europy i stanąć do walki z armią facetów, którzy już wkrótce poczują na własnej skórze, że nie ma sensu zgrywać Bonda w walce z zakochaną kobietą.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP