Trwa ładowanie...

Święto Kina już 9 i 10 grudnia. Bilety w kinach Helios tylko po 12 zł

Już w najbliższy weekend widzowie kin w całej Polsce będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu - po raz czwarty odbędzie się ogólnopolskie "Święto Kina". Głównym celem akcji jest popularyzowanie kinematografii, kultury chodzenia do kina oraz oglądanie najlepszych filmów na dużym ekranie.

Share
Święto Kina już 9 i 10 grudnia. Bilety w kinach Helios tylko po 12 złŹródło: 123RF.COM
dkea9at

9 i 10 grudnia ceny biletów we wszystkich kinach biorących udział w akcji zostaną obniżone do 12 złotych. Patronat nad akcją objął Polski Instytut Sztuki Filmowej, a ambasadorami zostali: Joanna Moro, Sandra Staniszewska, Antek Królikowski, Marcin Kwaśny, Andrzej Młynarczyk oraz przedstawiciele najmłodszego pokolenia aktorów: Julia Kostow i Mateusz Winek.

Polska kinematografia przeżywa aktualnie okres rozkwitu. Szacuje się, że w roku 2017 sprzedanych zostanie ponad 60 mln biletów. Rodzime produkcje cieszą się ogromną popularnością i zdobywają wiele prestiżowych nagród. Wymienić można tu między innymi: "Cichą Noc" Piotra Domalewskiego czy "Najlepszego" w reżyserii Łukasza Palkowskiego.

Obejrzyj zwiastun filmu "Najlepszy":

Polskie kino naprawdę ma co celebrować, dlatego także w tym roku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - "Święto Kina"! W akcji biorą udział wszystkie sieci kin oraz kina niezależne zrzeszone w Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. We wszystkich kinach ceny biletów na seanse 2D zostaną obniżone do 12 złotych, w przypadku seansów 3D do tej kwoty należy dodać tylko dopłatę za okulary.

dkea9at

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na tegoroczną edycję Święta Kina!

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.swietokina.com oraz na profilu akcji w serwisie Facebook.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
dkea9at
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkea9at
dkea9at