Trwa ładowanie...

''Sztos 2'': Relacja z uroczystej premiery [wideo]

''Sztos 2'': Relacja z uroczystej premiery [wideo]Źródło: AFP
d2ud07r
d2ud07r

W warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu *Olafa Lubaszenki - "Sztos 2". Kamera Wirtualnej Polski towarzyszyła przybyłym na pokaz gwiazdom i zarejestrowała ich wypowiedzi na temat produkcji.*

Jak dość entuzjastycznie zapowiada dystrybutor "Sztosu 2", tylko w tym filmie zobaczycie, jak się podrywa na dużego fiata i jakie miłosne katastrofy przydarzają się zbyt pewnym siebie facetom. Czy Cezary Pazura (Synek) i Borys Szyc (Janek) przekombinują i zaliczą wpadkę na robocie? Jeśli tak, to czy dobra „nawijka” uratuje im skórę? Prawdziwie męskie kino odpowie w końcu na pytanie: co ma zrobić facet, gdy sparzy się na gorącej kobiecie.

Zobacz naszą relację z premiery filmu:

Na uroczystej premierze pojawiły się niemal wszystkie popularne obecnie gwiazdy polskiego kina, z aktorami wcielającymi się w bohaterów filmu na czele: Bogusławem Lindą, Borysem Szycem, Cezarym Pazurą, Janem Nowickim, Edwardem Lubaszenko, Michałem Pielą. Nie mogło też zabraknąć również reżysera we własnej osobie, który tryskał humorem i przepełniony dumą ze swojego dzieła obracał się pomiędzy zaproszonymi gośćmi.

Kiedyś w Łodzi Pasikowski kręcił film „Słodko-gorzki”, była tam scena w dyskotece wypełnionej statystami. Wiadomo było, że przyjedzie Linda, szepty szły po całej sali. Gdy Boguś wszedł, przywitał go pisk wszystkich kobiet – a ja pomyślałem - mój Boże, ja też tak chcę! - tak Borys Szyc opowiadał o swojej młodzieńczej fascynacji Bogusławem Lindą, z którym pojawia się w filmie. Od czasów licealnych był moim idolem. To on stał się pierwszą polską prawdziwą gwiazdą - dodawał.

O tym, że wiarygodność fabuły i scenografii w "Sztosie 2" jest niepowtarzalna przekonywał właśnie Bogusław Linda, który wciela się w majora Królikowskiego: „Tak to k... dokładnie było” – krótko podsumował twórca postaci Franza Maurera w "Psach".

"Sztos" kręciliśmy już czternaście lat temu. Od tamtej pory bardzo dużo się zmieniło, nie tylko w życiu pojedynczego człowieka, ale nas wszystkich - mówił podczas kręcenia zdjęć reżyser Olaf Lubaszenko. - Jesteśmy innymi ludźmi, ale niezmiennie chcielibyśmy bawić publiczność. Mam w związku z tym nadzieję, że z jednej strony ten film będzie zupełnie inny, a z drugiej, że uda się zachować klimat "Sztosu", jego poczucie humoru - dodawał.

Czy druga część "Sztosu" powtórzy sukces pierwszej? Przekonamy się już w piątek, 21 stycznia, kiedy film trafi do kin w całej Polsce.


**[

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d2ud07r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ud07r