Trwa ładowanie...

"Szybcy i wściekli 9": Ruszyły zdjęcia do filmu. Vin Diesel pokazuje plan zdjęciowy

Rozpoczęły się prace nad filmem "Szybcy i wściekli 9". Vin Diesel pokazał na swoim Instagramie, jak wygląda plan zdjęciowy i podziękował fanom za wsparcie.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Szybcy i wściekli 9": Ruszyły zdjęcia do filmu. Vin Diesel pokazuje plan zdjęciowy. Kadr z piątej części
"Szybcy i wściekli 9": Ruszyły zdjęcia do filmu. Vin Diesel pokazuje plan zdjęciowy. Kadr z piątej częściŹródło: Materiały prasowe
d2snmrh

"Szybcy i wściekli 9": Ruszyły zdjęcia do filmu

To już 9. część kultowej serii filmów o nielegalnych wyścigach samochodowych, wielkich napadach i walce z wrogimi grupami specjalnymi. Każda kolejna część jest kręcona z coraz większym rozmachem - pojawiają się droższe oraz bardziej niebezpieczne pojazdy, a akcje i skoki są warte astronomiczne kwoty.

W najnowszej odsłonie sagi "Szybkich i wściekłych" nie zabraknie chociażby Vina Diesela, który występuje od pierwszej części. Razem z Michelle Rodriguez podziękowali fanom na Instagramie za wsparcie i zaufanie dla serii.

d2snmrh

- Właśnie skończyliśmy pierwszy dzień zdjęciowy. To jest jak cud otrzymany ciężką pracą. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Jesteśmy wdzięczni wam, Universal. Jesteśmy wdzięczni naszemu całemu zespołowi. Niesamowitej ekipie i niesamowitej obsadzie i co najważniejsze, jesteśmy bardzo wdzięczni wam, świecie, że polubiliście naszą serię. Dacie wiarę? To jest tak super. Mamy wielkie szczęście i kochamy was bardzo mocno - powiedział.

W tle filmiku widać plan zdjęciowy, rozłożony sprzęt. Aktorzy są po pierwszy dniu nagrań.

Premiera filmu "Szybcy i wściekli 9" została zaplanowana na 22 maja 2020 roku. Reżyserem Justin Lin. Seria dotychczas zarobiła 5 mld dol.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2snmrh

Podziel się opinią

Share
d2snmrh
d2snmrh