Trwa ładowanie...
ycipk-241z04
ycipk-241z04

Take This Waltz - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Take This Waltz” to kanadyjski komediodramat z 2011 roku. Sarah Polley wyreżyserował projekt na podstawie własnego scenariusza. Muzykę skomponował Jonathan Goldsmith, zaś produkcją zajęli się Susan Caban oraz Sarah Polley.

Film miał swoja premierę podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto w 2011 roku. Można go było również zobaczyć na następujących festiwalach: Vancouver International Film Festival, Calgary International Film Festival, Sudbury's Cinéfest oraz Tribeca Film Festival.

Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększania rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje. Margot nie potrafi dochować wierności kolejnym partnerom, chociaż bardzo tego chce. Wkrótce dziewczyna uświadamia sobie, że jest uzależniona od fascynacji towarzyszącej każdemu nowemu uczuciowi.

W filmie „Take This Waltz” w rolach głównych zagrali: Michelle Williams jako Margot, Seth Rogen - Lou Rubin, Luke Kirby – Daniel, Sarah Silverman – Geraldine, Aaron Abrams - Aaron Rubin, Raoul Bhaneja, Albert Howell, Diane Flacks, Diane D'Aquila.

Tytuł oryginalny

Take This Waltz

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

Kanada

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

05.10.2012

Czas trwania

116 min.

Obsada
ycipk-241z04

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-241z04
ycipk-241z04