Trwa ładowanie...
taśmy watykanu
27-04-2015 13:21

"Taśmy watykanu": Diabelskie stygmaty na plakacie horroru

"Taśmy watykanu": Diabelskie stygmaty na plakacie horroruŹródło: East news
d3gzt6b
d3gzt6b

Przez 2000 lat Watykan zbierał dowody na istnienie zła. Teraz diabelski plan zostanie ujawniony! Prezentujemy polski plakat horroru *"Taśmy Watykanu". W kinach od 24 lipca.*

Scenarzysta "Szybkich i wściekłych" – najpopularniejszego cyklu hitów Universal Studios ostatnich lat oraz autor efektów specjalnych do hollywoodzkich superprodukcji "Armageddon" i "Con Air: Lot skazańców" odkrywają jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic Watykanu – historię krwawych egzorcyzmów, które czarnymi zgłoskami zapisały się w kościelnych kronikach opętania.

27-letnia Angela Holme w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Miejscowy ksiądz, ojciec Lozano, zaczyna badać jej przypadek i dochodzi do wniosku, że kobieta padła ofiarą opętania. Bezradny w konfrontacji z siłą nieczystą, zwraca się o pomoc do Watykanu. Na prośbę kapłana, Stolica Apostolska wysyła na miejsce parę doświadczonych egzorcystów – kardynała Bruuna i asystującego mu wikariusza Imaniego. Duchowni nie wiedzą, że przyjdzie im zmierzyć się ze starożytnym demonem, którego szatańskie moce wykraczają poza wszystko, z czym dotychczas mieli do czynienia.

"Taśmy Watykanu" w kinach od 24 lipca 2015.

d3gzt6b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gzt6b