Trwa ładowanie...

''Ten film po prostu wbija w fotel!'' - aktorzy zapowiadają ''Miasto 44'' Jana Komasy

Share
''Ten film po prostu wbija w fotel!'' - aktorzy zapowiadają ''Miasto 44'' Jana Komasy
Źródło: mat. dystrybutora
d2ltep6

„Sceny batalistyczne, efekty specjalne, scenografia i choreografia są niesamowite”. „Widzowie będą w szoku, widząc, że takie filmy można kręcić w Polsce”. „To coś nowego, czego krajowa kinematografia nigdy dotąd nie pokazała”. „Po prostu wbija w fotel!” – tak o „Miasto 44” mówią występujący w filmie aktorzy – Tomasz Schuchardt, Antoni Królikowski, Józef Pawłowski, Anna Próchniak i Grzegorz Daukszewicz.

Obraz Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju „Sala samobójców”, już teraz uchodzi za jedną z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat. Film o młodości, miłości, odwadze i poświęceniu, rozgrywający się w czasie Powstania Warszawskiego, wejdzie na ekrany 19 września. Premierę filmu poprzedzi specjalny pokaz „Miasta 44”, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, 30 lipca – w ramach oficjalnych obchodów 70. rocznicy Powstania Warszawskiego. Będzie to pierwsze tej skali wydarzenie nie tylko w historii polskiej kinematografii, ale i na mapie Europy!

Aktorzy o filmie:

Film „Miasto 44” to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni życia, namiętni, niecierpliwi. Żyją tak, jakby każdy dzień miał okazać się tym ostatnim. Nie wynika to jednak z nadmiernej brawury, czy młodzieńczej lekkomyślności - taka postawa jest czymś naturalnym w otaczającej ich rzeczywistości, kiedy śmierć grozi na każdym kroku.

d2ltep6

Podziel się opinią

Share
d2ltep6
d2ltep6