Trwa ładowanie...
d1iu5lf

"Też go kocham" wejdzie na ekrany kin 24 sierpnia. Zobacz zwiastun

Ekranizacja powieści Nicka Hornby’ego, autora światowych bestsellerów "Był sobie chłopiec” i "Wierność w stereo”. Pisarza, którego dzieła rozeszły się w imponującym nakładzie 5 milionów egzemplarzy i były wielokrotnie, z wielkim sukcesem przenoszone na kinowe ekrany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Też go kocham" wejdzie na ekrany kin 24 sierpnia. Zobacz zwiastun
(Materiały prasowe)
d1iu5lf

Za kamerą "Też go kocham” stanął zdobywca Nagrody Grammy – Jesse Peretz, współreżyser serialowych przebojów "Dziewczyny”, "Siostra Jackie” i "Orange Is the New Black” Netflix. Film wyprodukował Judd Apatow, twórca hitów "Druhny”, "40 letni prawiczek” i "Wpadka”. W obsadzie "Też go kocham” wystąpili, m.in.: dwukrotnie nominowana do Złotego Globu – Rose Byrne ("Druhny”), czterokrotnie nominowany do Oscara – Ethan Hawke ("Boyhood”) oraz jeden z najlepszych brytyjskich aktorów komediowych – Chris O'Dowd ("Druhny”).

Annie (Rose Byrne) mieszka w sennym miasteczku na wybrzeżu Anglii. Jej chłopak Duncan (Chris O'Dowd) jest nauczycielem i ma totalną obsesję na punkcie Tuckera Crowe'a (Ethan Hawke) – muzyka, który po spektakularnym debiucie dosłownie zapadł się pod ziemię. Będąc wielkim fanem artysty, Duncan cały wolny czas spędza na prowadzeniu strony internetowej poświęconej twórczości Crowe'a. Pewnego dnia w jego ręce wpada prawdziwy skarb – taśma demo zawierająca wczesne kompozycje piosenkarza. Podekscytowany nagraniami Duncan z miejsca zapomina o całym świecie, kompletnie ignorując przy tym Annie. Ta postanawia się zemścić, publikując nieprzychylne komentarze na jego blogu. Nieoczekiwanie, wpisy te zwracają uwagę samego Crowe'a. Muzyk i Annie zaczynają prowadzić tajną korespondencję. Z czasem, od słowa do słowa, między rozdzieloną oceanem parą zaczyna budzić się głębsza relacja.

d1iu5lf

Podziel się opinią

Share

d1iu5lf

d1iu5lf