Trwa ładowanie...
Paul Bettany

''The Avengers: Age of Ultron'': Paul Bettany ramię w ramię z Avengers

Share
''The Avengers: Age of Ultron'': Paul Bettany ramię w ramię z Avengers
d1j5k36

*Paul Bettany dołączył do obsady filmu "The Avengers: Age of Ultron".*

Aktor zagra postać o pseudonimie The Vision, androida stworzonego przez Ultrona, który odwraca się od swojego mistrza i dołącza do Avengers. Przypomnijmy, że Bettany występował już wcześniej w filmach Marvela - we wszystkich trzech częściach "Iron Mana" oraz w pierwszym obrazie z serii "Avengers" - jednak wtedy słyszeliśmy tylko jego głos. Aktor wcielał się bowiem w system komputerowy Tony'ego Starka, J.A.R.V.I.S.

Przypomnijmy, że głównym czarnym charakterem obrazu będzie tytułowy Ultron, którego zagra James Spader. Superbohaterowie z grupy Avengers stawią jednak czoła nie tylko jemu, ale i drugiemu złoczyńcy - Baronowi Wolfgangowi von Struckerowi, byłemu naziście (Thomas Kretschmann).

d1j5k36

W sequelu "The Avengers" wystąpią także Aaron Taylor-Johnson (jako Quicksilver), Elizabeth Olsen (jako Szkarłatna Wiedźma) i Don Cheadle (jako James Rhodes), jak i również gwiazdy pierwszej części: Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Chris Evans, Samuel L. Jackson i Mark Ruffalo.

Za reżyserię odpowiada Joss Whedon. Premiera planowana jest na 1 maja 2015 roku.

Paula Bettany'ego będziemy mogli podziwiać od 9 maja 2014 w filmie "Transcendencja".

d1j5k36

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1j5k36
d1j5k36