Trwa ładowanie...

''The Ballad Of Richard Jewell'': Leonardo DiCaprio znów z Jonah Hillem

Share
''The Ballad Of Richard Jewell'': Leonardo DiCaprio znów z Jonah Hillem
d3wvzg9

Po *"Wilku z Wall Street"Leonardo DiCaprio* i Jonah Hill ponownie spotkają się na planie filmowym.**

Aktorzy zagrają razem w kinowej adaptacji artykułu Marie Brenner, która w 1997 roku na łamach magazynu "Vanity Fair" opublikowała tekst "The Ballad Of Richard Jewell".

Bohater artykułu pracował jako ochroniarz w czasie Igrzysk Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku. W czasie swej pracy w wiosce olimpijskiej znalazł podejrzany plecak, w którym znaleziono bombę. Dzięki jego interwencji udało się zapobiec atakowi i cały teren został ewakuowany. Jewell natychmiast został obwołany bohaterem. Z zaszczytów mógł się cieszyć tylko przez trzy dni, po których stal się głównym podejrzanym, a jego życie zmieniło się diametralnie. Ostatecznie, po trzech miesiącach, FBI oczyściło z zarzutów Jewella.

d3wvzg9

Jonah Hill zagra głównego bohatera, a Leonardo DiCaprio - jego prawnika.

Dla Brenner nie jest to pierwsze zetknięcie z Hollywood. Inny tekst tej samej autorki posłużył za inspirację Michaelowi Mannowi, który na jego podstawie nakręcił "Informatora".

Za produkcję adaptacji "The Ballad Of Richard Jewell" odpowie studio DiCaprio, Appian Way. Także Hill zajmie się produkcją. Gwiazdorów wesprą Jennifer Davisson Killoran i Kevin Misher oraz Andy Berman.

Przypomnijmy, że za udział w "Wilku z Wall Street", DiCaprio i Hill otrzymali nominację do Oscara.

d3wvzg9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wvzg9
d3wvzg9