Trwa ładowanie...

''The Bourne Legacy'': Pierwszy zwiastun ''Dziedzictwa Bourne'a'' [wideo]

''The Bourne Legacy'': Pierwszy zwiastun ''Dziedzictwa Bourne'a'' [wideo]Źródło: UIP
d3e8fvx
d3e8fvx

Pojawił się pierwszy zwiastun "The Bourne Legacy" ("Dziedzictwo Bourne'a"), filmu kontynuującego niedokończone wątki z trylogii o Jasonie Bournie, ale już bez ikonicznego agenta CIA (Matt Damon) w roli głównej.

Tytuł dzieła został zaczerpnięty z opartej na cyklu Roberta Ludluma książki Erica Van Lustbadera, jednak fabuła ma niewiele wspólnego z historią przedstawioną w powieści. Tym razem centralną postacią nie będzie Jason Bourne, ale inny agent rządowy (Jeremy Renner), uwikłany w jeszcze bardziej skomplikowane afery i niebezpieczne przedsięwzięcia.

- Moja postać nazywa się Aaron Cross, choć tak naprawdę posługuje się wieloma innymi nazwiskami - poinformował Renner. - Stylistyka jest ta sama, co w innych filmach o Bournie, ale bohaterowie i agenci są inni. Różnic będzie sporo, ale mimo to będzie można od razu stwierdzić, że to film z cyklu.

Poniżej prezentujemy pierwszy zwiastun filmu:

Polska premiera "The Bourne Legacy" planowana jest na 10 sierpnia 2012 roku. Poniżej prezentujemy też nowy plakat, który towarzyszy premierze zwiastuna.

**[

]( http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28476/bourne_legacy_xxlg.jpeg )**

d3e8fvx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e8fvx