Trwa ładowanie...

''The Cabin in the Woods'' - ciekawy zwiastun ''Domku w lesie'' [wideo]

''The Cabin in the Woods'' - ciekawy zwiastun ''Domku w lesie'' [wideo]Źródło: helios.pl
dy8pm83
dy8pm83

W internecie pojawił się zwiastun długo wyczekiwanego horroru "Domek w lesie" ("The Cabin in the Woods"). Film, który powstał już w 2009 roku bardzo długo czekał na datę premiery i niewiele brakowało, by w ogóle nie pojawił się na ekranach kin.

Siłą "Domku w lesie" ma być dość nieszablonowe podejście do tematyki horroru i wprowadzenie nowych rozwiązań do tematyki kina grozy. Przedsmak tej zapowiadanej rewolucji otrzymujemy już w prezentowanym zwiastunie.

Produkcja opowiada o grupce pięciu przyjaciół, którzy wybierają się na kilka dni do na pozór uroczej leśnej chatki. Na miejscu okazuje się, że zostali zwabieni w pułapkę przez mających bardzo złe zamiary, zamieszkujących okolicę ludzi.

W filmie występują Chris Hemsworth (wtedy jeszcze nie podejrzewał, że zostanie Thorem), Jesse Williams, Kristen Connolly, Anna Hutchison, Fran Kranz i Richard Jenkins. Reżyserem jest scenarzysta filmu "Cloverfield", Drew Goddard, a scenariusz napisał Joss Whedon (przygotowujący właśnie ekranizację "The Avengers").

Data polskiej premiery jest na razie nieznana.
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

dy8pm83
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy8pm83