Trwa ładowanie...

''The Celebrity Apprentice'': Arnold Schwarzenegger zastąpi Donalda Trumpa

Share
''The Celebrity Apprentice'': Arnold Schwarzenegger zastąpi Donalda Trumpa
d13ilkg

Stacja telewizyjna NBC ogłosiła, że Arnold Schwarzenegger zastąpi Donalda Trumpa w roli prowadzącego "The Celebrity Apprentice". Aktor i były gubernator ma poprowadzić show w 2016 i 2017 roku.

- Jesteśmy podekscytowani nowym, wspaniałym rozdziałem, jaki zaczyna się właśnie dla programu - powiedział jeden z szefów programowych NBC, Paul Telegdy.

- Arnold Schwarzenegger to znana, globalna marka w rozrywce i biznesie. Jego oszałamiające sukcesy w polityce mówią same za siebie. Jego pasja do formatu, który przez ostatnią dekadę budowali producent Mark Burnett i Donald Trump oraz świeże podejście do tematu spowodowało, że był idealnym kandydatem do tej pracy - możemy przeczytać w komunikacie prasowym ogłoszonym przez NBC.

d13ilkg

Donald Trump ogłosił już gratulacje i poparcie dla swojego następcy na Twitterze.

Donald Trump został zwolniony z roli prowadzącego popularny program za kontrowersyjne poglądy dotyczące imigrantów podczas swojej kampanii prezydenckiej. Publicznie jednak deklarował iż sam zrezygnował z udziału w projekcie telewizyjnym ze względu na natłok obowiązków związany ze startem w wyborach.

"The Apprentice" to amerykański reality show, w którym kilkanaście osób ze świata biznesu konkurowało ze sobą o nagrodę, którą był kontrakt w jednej z firm Donalda Trumpa wart 250 000 dolarów. Po sześciu sezonach powstała wersja "The Celebrity Apprentice", w której celebryci walczyli o pieniądze na wybrane przez siebie organizacje charytatywne.

d13ilkg

Podziel się opinią

Share
d13ilkg
d13ilkg