Trwa ładowanie...

"THE DUFF [#ta brzydka i gruba]": Amerykańskie nastolatki potrafią dokopać [WIDEO]

"THE DUFF [#ta brzydka i gruba]": Amerykańskie nastolatki potrafią dokopać [WIDEO]Źródło: East news
dxfuf2n
dxfuf2n

Czy poznaliście już słowo DUFF? Nowa szkolna etykietka robi furorę w amerykańskich szkołach. Zobaczcie fragment komedii *"THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", która już 17 kwietnia wejdzie do polskich kin.*

Ekranizacja powieści amerykańskiej nastolatki, która stała się światowym bestsellerem. Niełatwo jest być nastolatką, zwłaszcza jeśli dowiadujesz się, że twoje najlepsze przyjaciółki kumplują się z tobą dlatego, żeby na twoim tle zawsze wypadać lepiej.

Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też…the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli # tą brzydką i grubą. Jej „przyjaciółki” potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć – żeby mieć punkt zaczepienia. Rzecz w tym, że ona wcale nie ma na to ochoty. Brutalnie uświadomiona przez Wesley’a postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością.

Zanim jednak uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową i do tego atrakcyjną Bianką, będzie musiała zejść na samo dno youtubowego upokorzenia i facebookowego niebytu oraz przełknąć gorzkie rozczarowanie po ulokowaniu uczuć w niewłaściwym adresacie.

dxfuf2n

Cała nadzieja w tym, że niezależnie od tego, jak wyglądasz, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie Twoim DUFF.

dxfuf2n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxfuf2n