Trwa ładowanie...
d4gstv1

''The Grand Budapest Hotel'': Poznajcie bohaterów Wesa Andersona

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''The Grand Budapest Hotel'': Poznajcie bohaterów Wesa Andersona
(Fox Searchlight)
d4gstv1

*Wes Anderson przedstawił światu kolejny plakat swojego nowego dzieła - "The Grand Budapest Hotel".*

Kilka dni po premierze ruchomego plakatu, do sieci trafiła tradycyjna grafika, która umożliwia nam poznanie głównych bohaterów produkcji.

Ruchomy:

d4gstv1

Tradycyjny:

Na plakacie znaleźli się m.in. Bill Murray jako M. Ivan, Jude Law jako Młody Pisarz, Tilda Swinton jako Madame D., Harvey Keitel jako Ludwig i Tom Wilkinson jako Autor i wielu innych aktorów. Niektórych z nich charakteryzacja diametralnie odmieniła.

Przypomnijmy, że film opowiada o dystyngowanym konsjerżu, który pracuje w tytułowym hotelu, jednym z najsłynniejszych przybytków tego typu w międzywojennej Europie. Mężczyzna zostaje mistrzem chłopaka, który zaczyna pracę jako boy hotelowy. Razem będą musieli rozwiązywać codzienne problemy w miejscu pracy, ale też niespodziewane zagadki kryminalne.

d4gstv1

Wśród gości i pracowników hotelu znajdą się także: Saoirse Ronan, F. Murray Abraham, Edward Norton, Mathieu Amalric, Adrien Brody, Willem Dafoe, Lea Seydoux, Jeff Goldblum, Jason Schwarztman, Owen Wilson i Tony Revolori.

"The Grand Budapest Hotel" otworzy przyszłoroczną edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. W Polsce najnowsze dzieło Wesa Andersona zagości w kinach dopiero 6 czerwca nadchodzącego roku.

d4gstv1

Podziel się opinią

Share

d4gstv1

d4gstv1