Trwa ładowanie...
d40ckk3

''The Great Wall'': Matt Damon za Wielkim Murem [ZWIASTUN]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''The Great Wall'': Matt Damon za Wielkim Murem [ZWIASTUN]
d40ckk3

W sieci pojawił się zwiastun chińskiej produkcji "The Great Wall" z Mattem Damonem w roli głównej.

Obraz "The Great Wall" opowiada o budowie Wielkiego Muru i o tajemnicach z nim związanych. Bohaterami będą żołnierze angielscy z XV wieku, którzy są świadkami powstawania słynnego systemu obronnego. Wkrótce przekonują się, że masywna ściana ma nie tylko chronić Chiny przed najazdami Mongołów, ale również przed wypuszczeniem na zewnątrz mrocznych sił.

d40ckk3

Za kamerą stanął chiński reżyser Zhang Yimou ("Zawieście czerwone latarnie", "Hero"). Ostatnią wersję scenariusza napisał Tony Gilroy ("Adwokat diabła", "Tożsamość Bourne'a"). W obsadzie znaleźli się również Jing Tian, Pedro Pascal, Willem Dafoe i Andy Lau.

Premierę wyznaczono na 17 lutego 2017 roku. Budżet filmu wynosi 160 mln dolarów, a sama produkcja jest nazywana najdroższą w historii chińskiego kina. Przypomnijmy, że każda część "Hobbita" kosztowała około 150 mln dolarów.

Od 29 lipca Matta Damona można podziwiać w filmie "Jason Bourne". W tym miejscu przeczytasz nasz wywiad z aktorem opowiadającym o powrocie do roli po dziewięciu latach przerwy.

d40ckk3

Podziel się opinią

Share

d40ckk3

d40ckk3