Trwa ładowanie...
d1uvrp6

"The King" z Timotheem Chalametem. Netflix udostępnił zwiastun produkcji

Już jesienią zobaczymy najnowszą produkcję Netfliksa "The King" w gwiazdorskiej obsadzie. Właśnie do sieci trafił zwiastun, w którym możemy podziwiać nie tylko Timothee Chalameta w tytułowej roli, ale także Joela Edgertona, Bena Mendelsohna i Roberta Pattinsona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W sieci pojawił się zwiastun filmu "The King" z Timotheem Chalametem
W sieci pojawił się zwiastun filmu "The King" z Timotheem Chalametem (Youtube.com)
d1uvrp6

"The King" to netfliksowska adaptacja dramatów Williama Shakespeare'a, które należą do tzw. drugiej teatrologii. Reżyserem filmu został David Michod. O dramacie historycznym zrobiło się głośno, kiedy Netflix ogłosił obsadę.

Główną rolę Henryka V otrzymał obiecujący aktor młodego pokolenia Timothee Chalamet. Poza nim na ekranie pojawią się Joel Edgerton jako Falstaff, Robert Pattinson jako Delfin, Lilly-Rose Depp jak Katarzyna oraz Ben Mendelsohn jako Henryk IV.

Oficjalna premiera "The King" odbędzie się 2 września 2019 r. podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Właśnie w sieci pojawił się zwiastun filmu "Król", który wygląda niezwykle mrocznie.

"The King" – o czym będzie film?

Fabuła dramatu historycznego "The King" oscyluje wokół Hala, który po śmierci ojca Henryka IV wstępuje na brytyjski tron. Chłopak przyjmuje imię Henryk V. Jako król będzie musiał uspokoić naród i wstrzymać wybuchające zamieszki.

d1uvrp6

Do tej pory nie podano informacji, kiedy dokładnie film "Król" będzie dostępny na Netfliksie.

d1uvrp6

Podziel się opinią

Share

d1uvrp6

d1uvrp6