Trwa ładowanie...
Alec Baldwin

''The Normal Heart'': Julia Roberts i Alec Baldwin mają normalne serce

Share
''The Normal Heart'': Julia Roberts i Alec Baldwin mają normalne serce
Źródło: megafon.pl
d2khkpt

*Julia Roberts i Alec Baldwin dołączyli do obsady filmu Ryana Murphy'ego "The Normal Heart".*

Film powstanie na kanwie sztuki Larry'ego Kramera, opartej o wątki autobiograficzne. Akcja dzieła rozgrywa się w latach 80. XX wieku w Nowym Jorku i przedstawia reakcję na pierwsze przypadku zachorowań na AIDS. Główny bohater opowieści to homoseksualny aktywista imieniem Ned Weeks, inicjator ruchu niosącego pomoc zarażonym wirusem HIV.

d2khkpt

W roli głównej zaprezentuje się Mark Ruffalo.

Ryan Murphy, który wyreżyseruje dzieło, wcześniej nakręcił adaptację bestsellera "Jedz, módl się, kochaj". Teraz zaprosił do współpracy gwiazdę owego filmu, Julię Roberts. Dołączy do niej Alec Baldwin oraz gwiazdorzy seriali "Białe kołnierzyki" oraz "Teoria wielkiego wybuchu", czyli odpowiednio Matt Bomer i Jim Parsons.

Roberts zagra poruszającą się na wózku inwalidzkim lekarkę, Emmę Brookner. Baldwin natomiast sportretuje brata głównego bohatera, Neda Weeksa. Bomer wcieli się w Feliksa Turnera, dziennikarza modowego i partnera Weeksa. Parsons natomiast zagra aktywistę ruchu gejowskiego.

Scenariusz filmu wyszedł spod pióra Kramera.

d2khkpt

**[

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d2khkpt

Podziel się opinią

Share
d2khkpt
d2khkpt